FAQ

W Student Depot Salsa otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu!

Cena Pakietu Studenckiego uwzględnia opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu.

Pakiet Studencki zawiera także nielimitowany dostęp do siłowni, szybki internet bezprzewodowy i dostęp do strefy WORK&CHILL, gdzie możesz się uczyć oraz odpoczywać! Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego!

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do północy. Jeśli chcesz kogoś przenocować, trzeba zapłacić niewielką kwotę za pobyt w wysokości tylko 25 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej we wrześniu albo w lutym, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące.

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni a nawet często z tego samego kierunku. Dbamy także o łatwą możliwość porozumienia w tym samym języku.

Możesz wrócić o dowolnej porze, pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7.

Kaucja w Student Depot to tylko kwota opłaty miesięcznej, nie niższa niż 1 000 zł.  Kaucja nie stanowi pierwszej albo ostatniej opłaty miesięcznej i jest przechowywana przez Student Depot do końca najmu.

 Po potwierdzeniu stanu technicznego po zakończeniu okresu najmu mieszkania kaucję zwracamy w ciągu 21 dni roboczych.

Podczas rejestracji pobieramy również bezzwrotną opłatę administracyjną w wysokości 250 zł.

 

W Student Depot comiesięczną opłatę można uiścić z góry za cały okres najmu albo miesięcznie do 5-go dnia miesiąca za bieżący okres. Można wybrać wygodną formę płatności: przelew na konto albo płatność kartą na miejscu.

Większość Studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami:

 

12 miesięcy czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – w tej opcji zyskujesz zniżkę na czynsz w lipcu i sierpniu aż o 20%

10 miesięcy roku akademickiego od września do czerwca

5 miesięcy – semestr jesienny od września albo semestr wiosenny od lutego do czerwca – tę opcję najczęściej wybierają Studenci z całego świata przyjeżdżający w ramach programu Erasmus.

Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy optymalny wariant pobytu w akademiku w lipcu albo sierpniu.

W budynku jest pralnia na 2 i 4 piętrze, odkurzacze, stojak na rowery przed budynkiem, możliwość korzystania z parkingu strzeżonego, kantyna, gdzie można zjeść śniadanie albo lunch, czy wypić dobrą kawę.

Możesz korzystać z siłowni a także strefy odpoczynku i wspólnej nauki ‘WORK&CHILL’ na parterze budynku.

Tuż obok Salsy w stronę centrum kursują tramwaje linii 2, 3, 6, 11A oraz autobus linii 55. W pobliżu znajduje się też duże centrum komunikacyjne „Piotrkowska Centrum”, z którego dotrzesz w dowolne miejsce.