Prywatny akademik
Warszawa Wilanowska

Zobacz nasze pokoje
Drugi obiekt
w Warszawie
Suwak 13
Wirtualny spacer po akademiku

Wirtualny spacer po akademiku

Zapraszamy na wirtualny spacer po Student Depot w Warszawie. Odwiedź akademik online i zarezerwuj swój realny pokój już teraz!

Zobacz teraz

Drugi akademik w Warszawie!

 • Rezerwacje na rok akademicki 2024/25 trwają!

  Już można zarezerwować swoje wymarzone, pachnące świeżością studio na nowy rok akademicki. Na mieszkańców czekają apartamenty jedno i dwuosobowe w nowoczesnym, przestronnym budynku.

 • Akademik Student Depot Wilanowska otwarty!

  Po dużym sukcesie naszego warszawskiego akademika przy ul. Suwak, czas na drugi obiekt w stolicy! Kolejny prywatny dom studencki Student Depot został otwarty na Mokotowie na rogu Modzelewskiego i Al. Wilanowskiej jesienią 2023 roku.

 • Wygodne i nowoczesne strefy wspólne

  Jak zawsze w obiektach Student Depot, do dyspozycji mieszkańców sa wygodne strefy wspólne z salą telewizyjną, strefa fitness, wspólną kuchnią, pokojem gier czy pokojem cichej nauki.

 • Świetna komunikacja z uczelniami i centrum miasta

  Dzięki bliskości stacji Metra Wilanowska, akademik jest dobrze skomunikowany z największymi warszawskimi uczelniami, takimi jak: WUM, SGH, PW, UW, Uczelnia Łazarskiego czy Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych.

Dlaczego warto z nami zamieszkać?

 • Szybki Internet Dostępny w pokoju i w strefach wspólnych akademika.
 • Bezpłatna strefa fitness Na wyłączność dla mieszkańców akademika.
 • Media w cenie Nie zaskoczy Cię rachunek za wodę lub prąd.
 • Ochrona 24/7 Ty i Twoje rzeczy są u nas bezpieczne.
 • Strefa work&chill Wspólne powierzchnie do nauki i zabawy.

Nasze apartamenty:

wszystkie 1-osobowe 2-osobowe cluster apartments

Jednoosobowe studio

Twój pokój to niezależne i nowoczesne studio utrzymane w spokojnej kolorystyce, która pomaga uczyć się i relaksować. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Warszawie. Na 16 m2 masz do dyspozycji duże komfortowe łóżko , biurko z krzesłem, przestron...

Cena 3250 zł/mies.
16 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Jednoosobowe studio comfort

Twój pokój to niezależne i nowoczesne studio utrzymane w spokojnej kolorystyce, która pomaga uczyć się i relaksować. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Warszawie. Na 18 m2 masz do dyspozycji duże komfortowe łóżko , biurko z krzesłem, przestron...

Cena 3300 zł/mies.
18 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
WYPRZEDANE NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Pokój jednoosobowy w apartmencie 4-osobowym

Apartament 4-osobowy składa się z czterech niezależnie zamykanych, w pełni umeblowanych pokoi. Każdy z mieszkańców znajdzie tam łóżko, biurko z krzesłem oraz szafę. Powierzchnia pokoju to około 9m. Można się tam wygodnie uczyć i odpoczywać. Duża, oddzielna kuchnia wyposażona jest w lodó...

Cena 1990 zł/mies.
9 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
BRAK MIEJSC NA ROK 2024/25

Pokój jednoosobowy w apartmencie 4-osobowym comfort

Apartament 4-osobowy składa się z czterech niezależnie zamykanych, w pełni umeblowanych pokoi. Każdy z mieszkańców znajdzie tam łóżko, biurko z krzesłem oraz szafę. Powierzchnia pokoju to około 9m. Można się tam wygodnie uczyć i odpoczywać. Duża, oddzielna kuchnia wyposażona jest w lodó...

Cena 2090 zł/mies.
9 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Studio premium dla dwóch osób

Studio premium to świetny wybór dla Ciebie, jeśli chcesz mieszkać samodzielnie i potrzebujesz większej przestrzeni. Znajdziesz w nim dwa niezależne łózka. Jest to niezależne studio, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Macie do dyspozycji biurka z krzesłami, przestronną s...

Cena 2100 zł/mies.
27 Metraż
2 Liczba osób
2 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Studio typu double

Studio w wersji double jest przeznaczone dla 2 osób. Jest to niezależne studio, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Macie do dyspozycji biurka z krzesłami, przestronną szafę, półki na książki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazie...

Cena 3400 zł/mies.
23 Metraż
2 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Studio typu twin

Wasz pokój jest niezależny i w pełni wyposażony. Znajdziecie w nim 2 pojedyncze łóżka, 2 biurka z krzesłami, szafę i półki na książki. Powierzchnia pokoju wynosi 27 m2. Tutaj możecie komfortowo studiować i odpoczywać. Do dyspozycji macie łazienkę z kabiną prysznicową i własny aneks kuch...

Cena 1950 zł/mies.
27 Metraż
2 Liczba osób
2 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Lokalizacja - Warszawa, Zygmunta Modzelewskiego 54B

 • Uniwersytet Warszawski40 minut komunikacją miejską
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny
 • Politechnika Warszawska

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę dokonać rezerwacji?

To bardzo proste ! Można zrobić to poprzez stronę akademika, wybierając interesujący Cię rodzaj pokoju i klikając na ZAREZERWUJ. Cały proces jest prosty i intuicyjny i kończy się wpłatą opłaty serwisowej i kaucji w wysokości jednego czynszu. Uiszczenie tych opłat jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zawarciem umowy, a tym samym rezerwacją pokoju w akademiku Student Depot. Rezerwacji możesz dokonać także osobiście, odwiedzając wybrany akademik i przy okazji obejrzeć wybrane studio, pokój jednoosobowy lub dwuosobowy.

Co otrzymuję w cenie najmu?

W Student Depot otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu! W cenie Pakietu Studenckiego uwzględnione są opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu. Opłata czynszu zawiera także szybki Internet i dostęp do strefy WORK&CHILL, gdzie możesz się uczyć oraz odpoczywać! Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego.

Czy umowę najmu można rozwiązać w dowolnym momencie?

Umowa, którą klient zawiera ze Student Depot jest umową zakwaterowania na czas oznaczony, więc jest wiążąca przez cały z góry założony okres i zgodnie z prawem nie ma możliwości jej wypowiedzenia w dowolnym momencie.
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i rozumiejąc nieraz dynamicznie zmieniającą się sytuację życiową, Student Depot może zaoferować jednak możliwość wcześniejszego rozwiązania takiej umowy w drodze porozumienia stron, pod warunkiem znalezienia przez dotychczasowego najemcę lub Student Depot nowego najemcy do opuszczanego pokoju. W takim przypadku od ustalonego dnia zawartego w nowej umowie najmu tego lokalu, to nowy najemca ponosi koszty najmu. Jedyny koszt pierwszego najemcy, to depozyt, do zachowania którego, prawo rezerwuje sobie Student Depot.

Czy obowiązuje depozyt i w jakiej wysokości oraz kiedy jest zwracana?

Depozyt w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu. Opłacany jest na etapie rezerwacji pokoju wraz z bezzwrotną opłatą administracyjną. Depozyt nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywany przez Student Depot do końca najmu. Po potwierdzeniu stanu technicznego pokoju, po zakończeniu okresu najmu, depozyt w całości lub potrącając koszty niezbędnych napraw, zwracamy w ciągu 14 dni roboczych od potwierdzenia Twojego numeru konta.

Kiedy i jak dokonuję miesięcznej opłaty?

W Student Depot można zapłacić z góry za cały okres umowy albo w ratach miesięcznych do 5. dnia miesiąca za bieżący okres. Opłatę można uiścić online lub przelewem na konto Student Depot. Nie przyjmujmy gotówki!

Jakie okresy rezerwacji mam do wyboru?

Większość studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami 12 miesięcy, czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – dzięki temu nie muszą wyprowadzać się na okres wakacji i mogą zostać w tym samym pokoju na kolejny rok akademicki. Są też opcje dostępne dla studentów programu Erasmus. Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście, skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy Ci optymalny wariant pobytu w akademiku w sierpniu. Zawsze aktualne okresy rezerwacji widnieją przy konkretnym typie pokoju w danym akademiku.

Czy mogę przyjmować gości?

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do godz. 23.00. Jeśli chcesz, aby gość przenocował u Ciebie, wnosisz opłatę za jego pobyt 30 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Czy można wracać do akademika o dowolnej porze, czy jest zamykany na noc?

Możesz wrócić o dowolnej porze, ponieważ pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7, a każdy z mieszkańców ma swój klucz do pokoju i brelok zbliżeniowy umożliwiający wstęp do budynku.

Czy mogę wybrać termin przyjazdu i zameldowania?

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca zaznaczając go na swoim koncie klienta lub wysyłając nam maila z informacją. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej w pierwszym miesiącu pobytu, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące. Nie musisz się jednak wprowadzać już pierwszego dnia najmu, jeśli nie masz takiej potrzeby.

Czy Student Depot pomaga w formalnościach wizowych?

Oczywiście. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wystawiamy stosowne zaświadczenia po wpłacie kaucji i opłaty rezerwacyjnej.

Czy pomagacie wybrać współlokatora?

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni, a nawet często z tego samego kierunku studiów. Jeśli oczywiście masz ochotę, to zaproś kogoś ze swoich znajomych, aby także wybrał akademik Student Depot i zamieszkał z Tobą.

Czy na miejscu mogę wypożyczyć sprzęt sprzątający? Czy są pralnie?

Tak, odkurzacze dostępne są bezpłatnie w recepcji. Możesz sobie także wykupić dodatkowe sprzątanie pokoju w dowolnym momencie najmu. W każdym z akademików są też pralnie za rozsądną opłatę.

Akademik oczami naszych mieszkańców

Mówią o nas

Życie Student Depot to niesamowite doświadczenie! Atmosfera jest przyjazna, a wspólne wydarzenia integrują naszą społeczność. Akademik to fantastyczne miejsce, gdzie zaczynam dzień pełna energii i kończę go z uśmiechem na twarzy.

- Vitalina, Ukraina Student Depot Lublin

Nie spodziewałem się, że akademik może spełniać tak dużo moich codziennych wymagań - od kuchni do wspólnego gotowania ze znajomymi, przez siłownię, aż po strefę do nauki. Student Depot nie tyle spełniło moje oczekiwania a je przewyższyło.

- Gustaw, Polska Student Depot Kraków

Student Depot to międzynarodowe środowisko, w którym poznałam przyjaciół z różnych zakątków świata, a także bezpieczna przestrzeń, oferująca wygodne pokoje.

- Sofiia, Ukraina Student Depot Lublin

W Student Depot najbardziej cenię sobie społeczność, która tu mieszka. Mogę napisać z dowolną sprawą o każdej porze dnia i nocy. Zawsze znajdzie się ktoś chętny pomóc, pożyczyć brakujący do ugotowania obiadu składnik, czy po prostu posiedzieć i spędzić miło czas w strefach wspólnych.

- Franciszek, Polska Student Depot Gdańsk

Sprawdź co u nas

Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w akademikach Student Depot i bierz udział w naszych konkursach z nagrodami!

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.


  Powyższe zgody są dobrowolne i mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie odpowiedniego oświadczenia w postaci elektronicznej na następujący adres e-mail: rodo@studentdepot.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest 5th Inwestycje 8 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Piłsudskiego 2, 00-073 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz kontaktowy, a w razie udzielenia zgody na otrzymywanie treści marketingowych – również w celach marketingowych. W zakresie dopuszczalnym przez RODO przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

  *Zapoznanie się z polityką prywatności i jej akceptacja są niezbędne do wysłania do nas zapytania.