Prywatny akademik
Warszawa Suwak

Zobacz nasze pokoje
Drugi obiekt
w Warszawie
Al. Wilanowska
Wirtualny spacer po akademiku

Wirtualny spacer po akademiku

Zapraszamy na wirtualny spacer po Student Depot w Warszawie. Odwiedź akademik online i zarezerwuj swój realny pokój już teraz!

Zobacz teraz

Poznaj nasz akademik w Warszawie

 • Komfortowe mieszkania studenckie

  W prywatnym akademiku Student Depot w Warszawie możesz zamieszkać w jednym z pokoi jednoosobowych bądź dwuosobowych o wysokim, nowoczesnym standardzie. Nasze studia są w pełni umeblowane i posiadają indywidualną łazienkę oraz wygodny aneks kuchenny. Znajdziesz tu wszystko, co jest niezbędne, aby poczuć się jak we własnym mieszkaniu, a jednocześnie blisko studentów z całego świata, którzy chętnie mieszkają w Student Depot w trakcie studiów lub programu Erasmus.

 • Lokalizacja blisko centrum

  Prywatny akademik Student Depot w Warszawie znajduje się na zielonym Mokotowie, blisko przystanków autobusowych, tramwajowych oraz stacji metra. Akademik ma dobre połączenia z centrum oraz z największymi warszawskimi uczelniami. Szybko dotrzesz stąd do SGH, na Uniwersytet Warszawski, Politechnikę Warszawską, Warszawski Uniwersytet Medyczny, do Uczelni Łazarskiego, do SGGW i wielu innych uczelni.

 • Przyjazna okolica

  Tuż obok naszego domu studenta znajdują się: tereny zielone, sklepy, bary i kawiarnie, kluby fitness oraz inne miejsca niezbędne do wygodnego studenckiego życia. Warszawski Mokotów to bezpieczna i modna część Warszawy.

 • Udogodnienia Premium w akademiku

  W naszym akademiku premium możesz doświadczyć wyjątkowego komfortu zakwaterowania. Wi-Fi i media wliczone są w czynsz, a ochrona 24/7 zadba o Twoje bezpieczeństwo. Dodatkowo w strefie work&chill spędzisz czas wspólnie z innymi studentami i poznasz przyjaciół na całe życie!

Dlaczego warto z nami zamieszkać?

 • Szybki Internet Dostępny w pokoju i w strefach wspólnych akademika.
 • Media w cenie Nie zaskoczy Cię rachunek za wodę lub prąd.
 • Ochrona 24/7 Ty i Twoje rzeczy są u nas bezpieczne.
 • Strefa work&chill Wspólne powierzchnie do nauki i zabawy.

Nasze apartamenty:

wszystkie 1-osobowe 2-osobowe cluster apartments

Jednoosobowe studio – nature

Pokój w wersji Nature to niezależne studio, które dzięki kolorystyce w odcieniach bieli z akcentami naturalnego drewna nawiązuje do kojących klimatów natury. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Warszawie. Na 16 m2 masz do dyspozycji...

Cena 2890 zł/mies.
16 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Jednoosobowe studio – summer

Pokój w wersji Summer to niezależne studio, które dzięki białej kolorystyce z żółtymi akcentami nawiązuje do słonecznych, letnich dni. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Warszawie. Na 16 m2 masz do dyspozycji wygodne łóżko, b...

Cena 2890 zł/mies.
16 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Studio typu twin

Wasz pokój jest niezależny i w pełni wyposażony, zamykany na indywidualne klucze. Znajdziecie w nim pojedyncze łóżko oraz rozkładaną sofę, biurko z krzesłami, szafę i wiszące szafki. Powierzchnia pokoju wynosi 22 m2. Przytulności dodaje wykładzina dywanowa. Tutaj możecie...

Cena 1610 zł/mies.
22 Metraż
2 Liczba osób
2 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Studio typu double – dla pary

Pokój w wersji double jest przeznaczony dla par. Mieści się w nim podwójna sofa. Jest to niezależne studio, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Macie do dyspozycji biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i pły...

Cena 2990 zł/mies.
17 Metraż
2 Liczba osób
1 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Lokalizacja - Warszawa, ul. Suwak 13

Sprawdź interesujące miejsca w okolicy
 • Uniwersytet Warszawski40 minut komunikacją miejską
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny15 minut komunikacją miejską
 • Politechnika Warszawska30 minut komunikacją miejską
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych30 minut komunikacją miejską
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula30 minut komunikacją miejską
 • Szkoła Główna Handlowa / SGH20 minut komunikacją miejską
 • Uczelnia Łazarskiego25 minut komunikacją miejską
 • Biedronka4 minuty pieszo
 • Galeria Mokotów12 minut komunikacją miejską
 • Żabka2 minuty pieszo
 • Kawiarnia2 minuty pieszo
 • Restauracja wietnamska/włoska/arabska4 minuty pieszo
 • Rossman4 minuty pieszo
 • Poczta4 minuty pieszo
 • Stare Miasto35 minut komunikacją miejską
 • Pałac Kultury i Nauki30 minut komunikacją miejską
 • Bulwary nad Wisłą40 minut komunikacją miejską
 • Elektrownia Powiśle40 minut komunikacją miejską
 • Centrum Nauki Kopernik40 minut komunikacją miejską
 • Muzeum Powstania Warszawskiego35 minut komunikacją miejską
 • Hala Koszyki25 minut komunikacją miejską
 • Stadion Narodowy40 minut komunikacją miejską

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę dokonać rezerwacji?

To bardzo proste ! Można zrobić to poprzez stronę akademika, wybierając interesujący Cię rodzaj pokoju i klikając na ZAREZERWUJ. Cały proces jest prosty i intuicyjny i kończy się wpłatą opłaty serwisowej i kaucji w wysokości jednego czynszu. Uiszczenie tych opłat jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zawarciem umowy, a tym samym rezerwacją pokoju w akademiku Student Depot. Rezerwacji możesz dokonać także osobiście, odwiedzając wybrany akademik i przy okazji obejrzeć wybrane studio, pokój jednoosobowy lub dwuosobowy.

Co otrzymuję w cenie najmu?

W Student Depot otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu! W cenie Pakietu Studenckiego uwzględnione są opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu. Opłata czynszu zawiera także szybki Internet i dostęp do strefy WORK&CHILL, gdzie możesz się uczyć oraz odpoczywać! Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego.

Czy umowę najmu można rozwiązać w dowolnym momencie?

Umowa, którą najemca zawiera ze Student Depot jest umową najmu lokalu na czas oznaczony, więc jest wiążąca przez cały z góry założony okres i zgodnie z prawem nie ma możliwości jej wypowiedzenia w dowolnym momencie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najemców i rozumiejąc ich nieraz dynamicznie zmieniającą się sytuację życiową, Student Depot może zaoferować jednak możliwość wcześniejszego rozwiązania takiej umowy w drodze porozumienia stron, pod warunkiem znalezienia przez dotychczasowego najemcę lub Student Depot nowego najemcy do opuszczanego pokoju. W takim przypadku od ustalonego dnia zawartego w nowej umowie najmu tego lokalu, to nowy najemca ponosi koszty najmu. Jedyny koszt pierwszego najemcy, to kaucja, do zachowania której, prawo rezerwuje sobie Student Depot.

Czy obowiązuje kaucja i w jakiej wysokości oraz kiedy jest zwracana?

Kaucja w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu. Opłacana jest na etapie rezerwacji pokoju wraz z bezzwrotną opłatą serwisową. Kaucja nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywana przez Student Depot do końca najmu. Po potwierdzeniu stanu technicznego pokoju, po zakończeniu okresu najmu, kaucję w całości lub potrącając koszty niezbędnych napraw, zwracamy w ciągu 14 dni roboczych od potwierdzenia Twojego numeru konta.

Kiedy i jak płacę miesięczny czynsz?

W Student Depot czynsz można zapłacić z góry za cały okres najmu albo w ratach miesięcznych do 5. dnia miesiąca za bieżący okres. Za czynsz można zapłacić online lub przelewem na konto Student Depot. Nie przyjmujmy gotówki!

Jakie okresy rezerwacji mam do wyboru?

Większość studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami 12 miesięcy, czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – dzięki temu nie muszą wyprowadzać się na okres wakacji i mogą zostać w tym samym pokoju na kolejny rok akademicki. Są też opcje dostępne dla studentów programu Erasmus. Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście, skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy Ci optymalny wariant pobytu w akademiku w sierpniu. Zawsze aktualne okresy rezerwacji widnieją przy konkretnym typie pokoju w danym akademiku.

Czy mogę przyjmować gości?

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do godz. 23.00. Jeśli chcesz, aby gość przenocował u Ciebie, wnosisz opłatę za jego pobyt 30 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Czy można wracać do akademika o dowolnej porze, czy jest zamykany na noc?

Możesz wrócić o dowolnej porze, ponieważ pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7, a każdy z mieszkańców ma swój klucz do pokoju i brelok zbliżeniowy umożliwiający wstęp do budynku.

Czy mogę wybrać termin przyjazdu i zameldowania?

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca zaznaczając go na swoim koncie klienta lub wysyłając nam maila z informacją. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej w pierwszym miesiącu pobytu, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące. Nie musisz się jednak wprowadzać już pierwszego dnia najmu, jeśli nie masz takiej potrzeby.

Czy Student Depot pomaga w formalnościach wizowych?

Oczywiście. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wystawiamy stosowne zaświadczenia po wpłacie kaucji i opłaty rezerwacyjnej.

Czy pomagacie wybrać współlokatora?

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni, a nawet często z tego samego kierunku studiów. Jeśli oczywiście masz ochotę, to zaproś kogoś ze swoich znajomych, aby także wybrał akademik Student Depot i zamieszkał z Tobą.

Czy na miejscu mogę wypożyczyć sprzęt sprzątający? Czy są pralnie?

Tak, odkurzacze dostępne są bezpłatnie w recepcji. Możesz sobie także wykupić dodatkowe sprzątanie pokoju w dowolnym momencie najmu. W każdym z akademików są też pralnie za rozsądną opłatę.

Akademik oczami naszych mieszkańców

Mówią o nas

Życie Student Depot to niesamowite doświadczenie! Atmosfera jest przyjazna, a wspólne wydarzenia integrują naszą społeczność. Akademik to fantastyczne miejsce, gdzie zaczynam dzień pełna energii i kończę go z uśmiechem na twarzy.

- Vitalina, Ukraina Student Depot Lublin

Nie spodziewałem się, że akademik może spełniać tak dużo moich codziennych wymagań - od kuchni do wspólnego gotowania ze znajomymi, przez siłownię, aż po strefę do nauki. Student Depot nie tyle spełniło moje oczekiwania a je przewyższyło.

- Gustaw, Polska Student Depot Kraków

Student Depot to międzynarodowe środowisko, w którym poznałam przyjaciół z różnych zakątków świata, a także bezpieczna przestrzeń, oferująca wygodne pokoje.

- Sofiia, Ukraina Student Depot Lublin

W Student Depot najbardziej cenię sobie społeczność, która tu mieszka. Mogę napisać z dowolną sprawą o każdej porze dnia i nocy. Zawsze znajdzie się ktoś chętny pomóc, pożyczyć brakujący do ugotowania obiadu składnik, czy po prostu posiedzieć i spędzić miło czas w strefach wspólnych.

- Franciszek, Polska Student Depot Gdańsk

Sprawdź co u nas

Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w akademikach Student Depot i bierz udział w naszych konkursach z nagrodami!

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

  Powyższe zgody są dobrowolne i mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie odpowiedniego oświadczenia w postaci elektronicznej na następujący adres e-mail: rodo@studentdepot.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Student Depot FOXTROT sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Piłsudskiego 2, 00-073 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz kontaktowy, a w razie udzielenia zgody na otrzymywanie treści marketingowych – również w celach marketingowych. W zakresie dopuszczalnym przez RODO przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

  *Zapoznanie się z polityką prywatności i jej akceptacja są niezbędne do wysłania do nas zapytania.