Prywatny akademik premium
Warszawa Suwak

Zobacz nasze pokoje

Poznaj nasz akademik w Warszawie

 • Komfortowe mieszkania studenckie

  W prywatnym akademiku Student Depot w Warszawie możesz zamieszkać w jednym z pokoi jednoosobowych bądź dwuosobowych o wysokim, nowoczesnym standardzie. Nasze studia są w pełni umeblowane i posiadają indywidualną łazienkę oraz wygodny aneks kuchenny. Znajdziesz tu wszystko, co jest niezbędne, aby poczuć się jak we własnym mieszkaniu, a jednocześnie blisko studentów z całego świata, którzy chętnie mieszkają w Student Depot w trakcie studiów lub programu Erasmus.

 • Lokalizacja blisko centrum

  Prywatny akademik Student Depot w Warszawie znajduje się na zielonym Mokotowie, blisko przystanków autobusowych, tramwajowych oraz stacji metra. Akademik ma dobre połączenia z centrum oraz z największymi warszawskimi uczelniami. Szybko dotrzesz stąd do SGH, na Uniwersytet Warszawski, Politechnikę Warszawską, Warszawski Uniwersytet Medyczny, do Uczelni Łazarskiego, do SGGW i wielu innych uczelni.

 • Przyjazna okolica

  Tuż obok naszego domu studenta znajdują się: tereny zielone, sklepy, bary
  i kawiarnie, kluby fitness oraz inne miejsca niezbędne do wygodnego studenckiego życia. Warszawski Mokotów to bezpieczna i modna część Warszawy.

 • Udogodnienia Premium w akademiku

  W naszym akademiku premium możesz doświadczyć wyjątkowego komfortu zakwaterowania. Wi-Fi i media wliczone są w czynsz, a ochrona 24/7 zadba o Twoje bezpieczeństwo. Dodatkowo w strefie work&chill spędzisz czas wspólnie z innymi studentami i poznasz przyjaciół na całe życie!

Dlaczego warto z nami zamieszkać?

 • Szybki Internet Dostępny w pokoju i w strefach wspólnych akademika.
 • Media w cenie Nie zaskoczy Cię rachunek za wodę lub prąd.
 • Ochrona 24/7 Ty i Twoje rzeczy są u nas bezpieczne.
 • Strefa work&chill Wspólne powierzchnie do nauki i zabawy.

Nasze apartamenty

Jednoosobowe studio – nature

Liczba osób: 1
Łóżka: 1
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
Metraż 16m2

Pokój w wersji Nature to niezależne studio, które dzięki kolorystyce w odcieniach bieli z akcentami naturalnego drewna nawiązuje do kojących klimatów natury. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Warszawie. Na 16 m2 masz do dyspozycji wygodne łóżko, biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę i płytę grzewczą do gotowania. Mieszkanie studenckie posiada prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem. Podłoga wyłożona jest miękką wykładziną dywanową dla wyjątkowego komfortu.

Nie musisz się niczym martwić, ponieważ w opłatę All Inclusive wynoszącą 320 zł wliczona jest, siłownia, nielimitowane zużycie mediów, dostęp do strefy work&chill, ochrona 24/7 i pomoc technika. Szybkie Wi-Fi w pokojach i strefach wspólnych jest bezpłatne.

Cena już od 2330 zł/mies. plus opłata All Inclusive

Jednoosobowe studio – summer

Liczba osób: 1
Łóżka: 1
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
Metraż 16m2

Pokój w wersji Summer to niezależne studio, które dzięki białej kolorystyce z żółtymi akcentami nawiązuje do słonecznych, letnich dni. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Warszawie. Na 16 m2 masz do dyspozycji wygodne łóżko, biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki. Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę i płytę grzewczą do gotowania. Mieszkanie studenckie posiada prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem. Podłoga wyłożona jest miękką wykładziną dywanową dla wyjątkowego komfortu.

Nie musisz się niczym martwić, ponieważ w opłatę All Inclusive wynoszącą 320 zł wliczona jest, siłownia, nielimitowane zużycie mediów, dostęp do strefy work&chill, ochrona 24/7 i pomoc technika. Szybkie Wi-Fi w pokojach i strefach wspólnych jest bezpłatne.

Cena już od 2330 zł/mies. plus opłata All Inclusive

Studio typu twin

Liczba osób: 2
Łóżka: 2
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
Metraż 22m2

Wasz pokój jest niezależny i w pełni wyposażony, zamykany na indywidualne klucze. Znajdziecie w nim pojedyncze łóżko oraz rozkładaną sofę, biurko z krzesłami, szafę i wiszące szafki. Powierzchnia pokoju wynosi 22 m2. Przytulności dodaje wykładzina dywanowa. Tutaj możecie komfortowo studiować i odpoczywać. Do dyspozycji macie łazienkę z kabiną prysznicową i własny aneks kuchenny z płytą grzewczą i lodówką.

Nie musisz się niczym martwić, ponieważ w opłatę All Inclusive wynoszącą 320 zł wliczona jest, siłownia, nielimitowane zużycie mediów, dostęp do strefy work&chill, ochrona 24/7 i pomoc technika. Szybkie Wi-Fi w pokojach i strefach wspólnych jest bezpłatne.

Cena już od 1100 zł/mies. plus opłata All Inclusive

Studio typu double – dla pary

Liczba osób: 2
Łóżka: 1
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
Metraż 17m2

Pokój w wersji double jest przeznaczony dla par. Mieści się w nim podwójna sofa. Jest to niezależne studio, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Macie do dyspozycji biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem. Podłoga wyłożona jest miękką wykładziną dla wyjątkowego komfortu.

Nie musisz się niczym martwić, ponieważ w opłatę All Inclusive wynoszącą 320 zł wliczona jest, siłownia, nielimitowane zużycie mediów, dostęp do strefy work&chill, ochrona 24/7 i pomoc technika. Szybkie Wi-Fi w pokojach i strefach wspólnych jest bezpłatne.

Cena już od 2360 zł/mies. plus opłata All Inclusive

Mówią o nas

W akademiku Student Depot Wrocław mieszkam od 2018 roku i była to najlepsza decyzja mieszkaniowa w moim życiu!

- Gabrysia, Polska Student Depot Wrocław

Nie spodziewałem się, że akademik może spełniać tak dużo moich codziennych wymagań - od kuchni do wspólnego gotowania ze znajomymi, przez siłownię, aż po strefę do nauki. Student Depot nie tyle spełniło moje oczekiwania a je przewyższyło.

- Gustaw, Polska Student Depot Kraków

Student Depot to międzynarodowe środowisko, w którym poznałam przyjaciół z różnych zakątków świata, a także bezpieczna przestrzeń, oferująca wygodne pokoje.

- Sofiia, Ukraina Student Depot Lublin

Kuchnia i pomieszczenie z projektorem to moje ulubione miejsca. Spotykam się tam ze znajomymi i spędzamy czas oglądając filmy i grając w gry wideo.

- Tomás, Hiszpania Student Depot Gdańsk

Lokalizacja - Warszawa, ul. Suwak 13

Sprawdź interesujące miejsca w okolicy
 • Uniwersytet Warszawski40 minut komunikacją miejską
 • Warszawski Uniwersytet Medyczny15 minut komunikacją miejską
 • Politechnika Warszawska30 minut komunikacją miejską
 • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych30 minut komunikacją miejską
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula30 minut komunikacją miejską
 • Szkoła Główna Handlowa / SGH20 minut komunikacją miejską
 • Uczelnia Łazarskiego25 minut komunikacją miejską
 • Biedronka4 minuty pieszo
 • Galeria Mokotów12 minut komunikacją miejską
 • Żabka2 minuty pieszo
 • Kawiarnia2 minuty pieszo
 • Restauracja wietnamska/włoska/arabska4 minuty pieszo
 • Rossman4 minuty pieszo
 • Poczta4 minuty pieszo
 • Stare Miasto35 minut komunikacją miejską
 • Pałac Kultury i Nauki30 minut komunikacją miejską
 • Bulwary nad Wisłą40 minut komunikacją miejską
 • Elektrownia Powiśle40 minut komunikacją miejską
 • Centrum Nauki Kopernik40 minut komunikacją miejską
 • Muzeum Powstania Warszawskiego35 minut komunikacją miejską
 • Hala Koszyki25 minut komunikacją miejską
 • Stadion Narodowy40 minut komunikacją miejską

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę dokonać rezerwacji?

To bardzo proste. Można zrobić to poprzez stronę wybranego akademika, wypełniając formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymasz numer konta, na który należy wpłacić bezzwrotną opłatę rezerwacyjną i zwrotną kaucję w wysokosci jednego czynszu i nie mniejszą niż 1000 zł. Wpłata jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu i zawarciem umowy, a tym samym rezerwacją pokoju w akademiku Student Depot. Rezerwacji możesz dokonać także osobiście, odwiedzając wybrany akademik i przy okazji obejrzeć wybrane studio, pokój jednoosobowy lub dwuosobowy.

Czy mogę przyjmować gości?

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do godz. 22.00. Jeśli chcesz, aby gość przenocował u Ciebie, wnosisz opłatę za jego pobyt 25 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Czy można wracać do akademika o dowolnej porze, czy jest zamykany na noc?

Możesz wrócić o dowolnej porze, ponieważ pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7, a każdy z mieszkańców ma swój klucz do pokoju i brelok zbliżeniowy umożliwiający wstęp do budynku.

Czy obowiązuje kaucja i w jakiej wysokości oraz kiedy jest zwracana?

Kaucja w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu, nie niższa niż 1000 zł. Opłacana jest na etapie rezerwacji pokoju wraz z bezzwrotną opłatą serwisową. Kaucja nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywana przez Student Depot do końca najmu. Po potwierdzeniu stanu technicznego pokoju, po zakończeniu okresu najmu, kaucję w całości lub potrącając koszty niezbędnych napraw, zwracamy w ciągu 14 dni roboczych od potwierdzenia Twojego numeru konta.

Co otrzymuję w cenie najmu?

W Student Depot otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu! W cenie Pakietu Studenckiego uwzględnione są opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu. Opłata czynszu zawiera także szybki Internet i dostęp do strefy WORK&CHILL, gdzie możesz się uczyć oraz odpoczywać! Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego.

Czy mogę wybrać termin przyjazdu i zameldowania?

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej we wrześniu albo w lutym, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące.

Kiedy i jak płacę miesięczny czynsz?

W Student Depot czynsz można zapłacić z góry za cały okres najmu albo w ratach miesięcznych do 5. dnia miesiąca za bieżący okres. Za czynsz można zapłacić przelewem na konto Student Depot lub kartą w recepcji akademika.

Czy Student Depot pomaga w formalnościach wizowych?

Oczywiście. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wystawiamy stosowne zaświadczenia po wpłacie kaucji i opłaty rezerwacyjnej.

Czy pomagacie wybrać współlokatora?

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni, a nawet często z tego samego kierunku studiów. Dbamy także o łatwą możliwość porozumienia się w tym samym języku. Jeśli oczywiście masz ochotę, to zaproś kogoś ze swoich znajomych, aby także wybrał akademik Student Depot i zamieszkał z Tobą.

Czy na miejscu mogę wypożyczyć sprzęt sprzątający? Czy są pralnie?

Tak, odkurzacze dostępne są bezpłatnie w recepcji. Możesz sobie także wykupić dodatkowe sprzątanie pokoju w dowolnym momencie najmu. W każdym z akademików są też pralnie za symboliczną opłatę.

Jakie okresy rezerwacji mam do wyboru?

Większość studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami 12 miesięcy, czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – dzięki temu nie muszą wyprowadzać się na okres wakacji i mogą zostać w tym samym pokoju na kolejny rok akademicki. Są też opcje dostępne dla studentów programu Erasmus. Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście, skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy Ci optymalny wariant pobytu w akademiku w lipcu albo sierpniu. Zawsze aktualne okresy rezerwacji widnieją przy konkretnym typie pokoju w danym akademiku.

Jak sieć Student Depot jest przygotowana na sytuację związaną z koronawirusem?

Podjęliśmy stosowne kroki, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym najemcom jeszcze przed pojawieniem się pierwszego przypadku COVID-19 w Polsce. Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Przeprowadzamy dezynfekcję części wspólnych kilkukrotnie w ciągu dnia. Zapewniliśmy środki dezynfekujące, higieniczne, a także zamontowaliśmy osłony na lady recepcyjne w celu ochrony naszych pracowników. Natychmiastowo reagujemy i dostosowujemy się do wszelkich rekomendacji ze strony rządowych instytucji oraz WHO starając się pogodzić najwyższe standardy bezpieczeństwa z komfortem naszych najemców. Niezbędne komunikaty i rekomendacje znajdują się we wszystkich akademikach, mediach społecznościowych, a także zostały rozesłane do najemców drogą mailową.

Sprawdź co u nas

Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w akademikach Student Depot i bierz udział w naszych konkursach z nagrodami!

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
  Nowy akademik
  w Łodzi
  Otwarcie we wrześniu 2023r. Rezerwuj teraz!