Prywatny akademik
we Wrocławiu

Zobacz nasze pokoje

Poznaj nasz akademik we Wrocławiu

 • Nowe strefy wspólne już tej jesieni!

  Zmieniamy się dla naszych mieszkańców! Czas na odświeżenie i dostosowanie do nowych potrzeb naszych najemców, stref wspólnych w akademiku. Zamknięty pokój cichej nauki, więcej atrakcji w gaming roomie, nowe kolory i energia! zapraszamy do rezerwacji pokoi na 2024/25 rok.

 • Komfortowe pokoje studenckie

  W prywatnym akademiku Student Depot możesz zamieszkać w jednym z pokoi jednoosobowych lub pokoi double dla par. Wszystkie mają wysoki, nowoczesny standard, są w pełni umeblowane i posiadają indywidualną łazienkę oraz aneks kuchenny.

 • Strefa work&chill

  Student Depot to także wygodna strefa work&chill, gdzie możesz uczyć się i spędzać czas z nowymi znajomymi z całego świata. Do dyspozycji mieszkańców jest tu PS5 i planszówki.

 • Dobra lokalizacja

  Prywatny akademik Student Depot znajduje się blisko centrum Wrocławia i Rynku Starego Miasta, do którego dostaniesz się wygodnie komunikacją miejską w kilkanaście minut. W bardzo łatwy sposób dotrzesz na Uniwersytet Wrocławski, Politechnikę Wrocławską, Uniwersytet Medyczny oraz do Wyższej Szkoły Bankowej.

 • Udogodnienia Premium w akademiku

  W naszym akademiku premium możesz doświadczyć wyjątkowego komfortu zakwaterowania. Szybkie Wi-Fi, siłownia i media wliczone są w czynsz, a ochrona 24/7 zadba o Twoje bezpieczeństwo. W budynku znajduje się też Żabka, w której nabędziesz artykuły spożywcze pierwszej potrzeby.

Dlaczego warto z nami zamieszkać?

 • Szybki Internet Dostępny w pokoju i w strefach wspólnych akademika.
 • Bezpłatna strefa fitness Na wyłączność dla mieszkańców akademika.
 • Media w cenie Nie zaskoczy Cię rachunek za wodę lub prąd.
 • Ochrona 24/7 Ty i Twoje rzeczy są u nas bezpieczne.
 • Strefa work&chill Wspólne powierzchnie do nauki i zabawy.

Nasze apartamenty:

wszystkie 1-osobowe 2-osobowe cluster apartments

Jednoosobowe studio – nature

Pokój w wersji Nature to niezależne studio, które dzięki meblom w kolorze dębu i pomarańczowym dodatkom nawiązuje do naturalnej, spokojnej atmosfery. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować we Wrocławiu. Na 16 m2 masz do dyspozycji wygodne łóżko, ...

Cena 2380 zł/mies.
16 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
OSTATNIE MIEJSCA NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Jednoosobowe studio – summer

Pokój w wersji Summer to niezależne studio, które dzięki żółto-beżowej kolorystyce nawiązuje do słonecznych, letnich dni. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować we Wrocławiu. Na 16 m2 masz do dyspozycji wygodne łóżko, biurko z krzesłem, przestron...

Cena 2380 zł/mies.
16 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Jednoosobowe studio – city

Pokój w wersji City to niezależne studio, które dzięki kolorystyce w odcieniach szarości i zieleni nawiązuje do nowoczesnego miejskiego klimatu. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować we Wrocławiu. Na 16 m2 masz do dyspozycji wygodne łóżko, biurk...

Cena 2380 zł/mies.
16 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
OSTATNIE MIEJSCA NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Studio dla pary double

Pokój w wersji Double to niezależne studio dla pary. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować we Wrocławiu. Na 16 m2 masz do dyspozycji wygodną rozkładaną dwuosobową sofę, biurko z dwoma krzesłami, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks k...

Cena 2690 zł/mies.
16 Metraż
2 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Lokalizacja - Wrocław, ul. Robotnicza 96

Sprawdź interesujące miejsca w okolicy
 • Uniwersytet Wrocławski18 minut komunikacją miejską
 • Politechnika Wrocławska30 minut komunikacją miejską
 • Uniwersytet Ekonomiczny 30 minut komunikacją miejską
 • Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej "Horyzont"20 minut komunikacją pieszą
 • Uniwersytet Medyczny35 minut komunikacją miejską
 • Wrocławska Akademia Biznesu35 minut komunikacją miejską
 • Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu10 minut pieszo
 • Dolnośląska Szkoła Wyższa4 minuty pieszo
 • Uniwersytet Przyrodniczy30 minut komunikacją miejską
 • Rynek15 minut komunikacją miejską
 • Wrocławskie Zoo30 minut komunikacją miejską
 • Wyspa Słodowa20 minut komunikacją miejską
 • Aquapark Wrocław30 minut komunikacją miejską
 • Ostrów Tumski25 minut komunikacją miejską
 • Hydropolis30 minut komunikacją miejską
 • Teatr Muzyczny Capitol15 minut komunikacją miejską
 • Lidl 10 minut pieszo
 • Magnolia Park - Centrum Handlowe10 minut pieszo
 • Centrum Sportowe Hasta La Vista10 minut pieszo
 • Apteka Medicover5 minut pieszo
 • Centrum Medyczne LUXMED2 minuty pieszo
 • Basen kryty ORBITA20 minut komunikacją miejską
 • Sklep spożywczy Żabkaw budynku akademika

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę dokonać rezerwacji?

To bardzo proste ! Można zrobić to poprzez stronę akademika, wybierając interesujący Cię rodzaj pokoju i klikając na ZAREZERWUJ. Cały proces jest prosty i intuicyjny i kończy się wpłatą opłaty serwisowej i kaucji w wysokości jednego czynszu. Uiszczenie tych opłat jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zawarciem umowy, a tym samym rezerwacją pokoju w akademiku Student Depot. Rezerwacji możesz dokonać także osobiście, odwiedzając wybrany akademik i przy okazji obejrzeć wybrane studio, pokój jednoosobowy lub dwuosobowy.

Co otrzymuję w cenie najmu?

W Student Depot otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu! W cenie Pakietu Studenckiego uwzględnione są opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu. Opłata czynszu zawiera także szybki Internet i dostęp do strefy WORK&CHILL, gdzie możesz się uczyć oraz odpoczywać! Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego.

Czy umowę najmu można rozwiązać w dowolnym momencie?

Umowa, którą klient zawiera ze Student Depot jest umową zakwaterowania na czas oznaczony, więc jest wiążąca przez cały z góry założony okres i zgodnie z prawem nie ma możliwości jej wypowiedzenia w dowolnym momencie.
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i rozumiejąc nieraz dynamicznie zmieniającą się sytuację życiową, Student Depot może zaoferować jednak możliwość wcześniejszego rozwiązania takiej umowy w drodze porozumienia stron, pod warunkiem znalezienia przez dotychczasowego najemcę lub Student Depot nowego najemcy do opuszczanego pokoju. W takim przypadku od ustalonego dnia zawartego w nowej umowie najmu tego lokalu, to nowy najemca ponosi koszty najmu. Jedyny koszt pierwszego najemcy, to depozyt, do zachowania którego, prawo rezerwuje sobie Student Depot.

Czy obowiązuje depozyt i w jakiej wysokości oraz kiedy jest zwracana?

Depozyt w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu. Opłacany jest na etapie rezerwacji pokoju wraz z bezzwrotną opłatą administracyjną. Depozyt nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywany przez Student Depot do końca najmu. Po potwierdzeniu stanu technicznego pokoju, po zakończeniu okresu najmu, depozyt w całości lub potrącając koszty niezbędnych napraw, zwracamy w ciągu 14 dni roboczych od potwierdzenia Twojego numeru konta.

Kiedy i jak dokonuję miesięcznej opłaty?

W Student Depot można zapłacić z góry za cały okres umowy albo w ratach miesięcznych do 5. dnia miesiąca za bieżący okres. Opłatę można uiścić online lub przelewem na konto Student Depot. Nie przyjmujmy gotówki!

Jakie okresy rezerwacji mam do wyboru?

Większość studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami 12 miesięcy, czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – dzięki temu nie muszą wyprowadzać się na okres wakacji i mogą zostać w tym samym pokoju na kolejny rok akademicki. Są też opcje dostępne dla studentów programu Erasmus. Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście, skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy Ci optymalny wariant pobytu w akademiku w sierpniu. Zawsze aktualne okresy rezerwacji widnieją przy konkretnym typie pokoju w danym akademiku.

Czy mogę przyjmować gości?

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do godz. 23.00. Jeśli chcesz, aby gość przenocował u Ciebie, wnosisz opłatę za jego pobyt 30 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Czy można wracać do akademika o dowolnej porze, czy jest zamykany na noc?

Możesz wrócić o dowolnej porze, ponieważ pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7, a każdy z mieszkańców ma swój klucz do pokoju i brelok zbliżeniowy umożliwiający wstęp do budynku.

Czy mogę wybrać termin przyjazdu i zameldowania?

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca zaznaczając go na swoim koncie klienta lub wysyłając nam maila z informacją. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej w pierwszym miesiącu pobytu, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące. Nie musisz się jednak wprowadzać już pierwszego dnia najmu, jeśli nie masz takiej potrzeby.

Czy Student Depot pomaga w formalnościach wizowych?

Oczywiście. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wystawiamy stosowne zaświadczenia po wpłacie kaucji i opłaty rezerwacyjnej.

Czy pomagacie wybrać współlokatora?

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni, a nawet często z tego samego kierunku studiów. Jeśli oczywiście masz ochotę, to zaproś kogoś ze swoich znajomych, aby także wybrał akademik Student Depot i zamieszkał z Tobą.

Czy na miejscu mogę wypożyczyć sprzęt sprzątający? Czy są pralnie?

Tak, odkurzacze dostępne są bezpłatnie w recepcji. Możesz sobie także wykupić dodatkowe sprzątanie pokoju w dowolnym momencie najmu. W każdym z akademików są też pralnie za rozsądną opłatę.

Akademik oczami naszych mieszkańców

Mówią o nas

Życie Student Depot to niesamowite doświadczenie! Atmosfera jest przyjazna, a wspólne wydarzenia integrują naszą społeczność. Akademik to fantastyczne miejsce, gdzie zaczynam dzień pełna energii i kończę go z uśmiechem na twarzy.

- Vitalina, Ukraina Student Depot Lublin

Nie spodziewałem się, że akademik może spełniać tak dużo moich codziennych wymagań - od kuchni do wspólnego gotowania ze znajomymi, przez siłownię, aż po strefę do nauki. Student Depot nie tyle spełniło moje oczekiwania a je przewyższyło.

- Gustaw, Polska Student Depot Kraków

Student Depot to międzynarodowe środowisko, w którym poznałam przyjaciół z różnych zakątków świata, a także bezpieczna przestrzeń, oferująca wygodne pokoje.

- Sofiia, Ukraina Student Depot Lublin

W Student Depot najbardziej cenię sobie społeczność, która tu mieszka. Mogę napisać z dowolną sprawą o każdej porze dnia i nocy. Zawsze znajdzie się ktoś chętny pomóc, pożyczyć brakujący do ugotowania obiadu składnik, czy po prostu posiedzieć i spędzić miło czas w strefach wspólnych.

- Franciszek, Polska Student Depot Gdańsk

Sprawdź co u nas

Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w akademikach Student Depot i bierz udział w naszych konkursach z nagrodami!

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.


  Powyższe zgody są dobrowolne i mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie odpowiedniego oświadczenia w postaci elektronicznej na następujący adres e-mail: rodo@studentdepot.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Student Depot FUNKY sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Piłsudskiego 2, 00-073 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz kontaktowy, a w razie udzielenia zgody na otrzymywanie treści marketingowych – również w celach marketingowych. W zakresie dopuszczalnym przez RODO przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

  *Zapoznanie się z polityką prywatności i jej akceptacja są niezbędne do wysłania do nas zapytania.