Prywatny akademik
w Poznaniu

Zobacz nasze pokoje
Wirtualny spacer po akademiku

Wirtualny spacer po akademiku

Zapraszamy na wirtualny spacer po Student Depot w Poznaniu. Odwiedź akademik online i zarezerwuj swój realny pokój już teraz!

Zobacz teraz

Poznaj nasz akademik w Poznaniu

 • Zmieniamy się dla Ciebie Mieszkańcu

  Uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym budynek akademika będzie ocieplany, a prace mogą przedłużyć się na wczesną jesień. Może to wiązać się z okresowymi niedogodnościami, za co serdecznie z góry przepraszamy.

 • Komfortowe pokoje studenckie

  W prywatnym akademiku Student Depot Poznań możesz zamieszkać
  w pokojach jedno- lub dwuosobowych. Znajdziesz w nich wszystko, co jest niezbędne, żeby poczuć się komfortowo, a jednocześnie blisko studentów z całego świata, którzy chętnie mieszkają w akademiku Student Depot w trakcie studiów lub programu Erasmus w Poznaniu.

 • Idealna lokalizacja

  Położenie Student Depot Poznań w centrum Poznania umożliwia wygodną komunikację z najważniejszymi uczelniami w mieście! W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Wydział Prawa Uniwersytetu
  Adama Mickiewicza, Collegium Da Vinci oraz Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Tuż obok centrum akademickiego jest także Park Cytadela oraz Stare Miasto, które tętni studenckim życiem przez cały rok.

 • Udogodnienia Premium w akademiku

  W naszym akademiku premium możesz doświadczyć wyjątkowego komfortu zakwaterowania. Szybki Internet, media wliczone w czynsz, ochrona 24/7 i parking pod domem studenta - to wszystko znajdziesz w Student Depot Poznań. Na miejscu jest sklep, fryzjer a także klub studencki. W strefie Work&Chill spędzisz czas wspólnie z innymi studentami i poznasz przyjaciół na całe życie!

Dlaczego warto z nami zamieszkać?

 • Szybki Internet Dostępny w pokoju i w strefach wspólnych akademika.
 • Bezpłatna strefa fitness Na wyłączność dla mieszkańców akademika.
 • Media w cenie Nie zaskoczy Cię rachunek za wodę lub prąd.
 • Ochrona 24/7 Ty i Twoje rzeczy są u nas bezpieczne.
 • Strefa work&chill Wspólne powierzchnie do nauki i zabawy.

Nasze apartamenty:

wszystkie 1-osobowe 2-osobowe cluster apartments
WYPRZEDANE NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Pokój jednoosobowy premium z łazienką w apartamencie

To studio jest niezależne i w pełni wyposażone, zamykane na klucz. Znajdziesz w nim łóżko, biurko z krzesłem, szafę oraz szafki na książki. Wraz z mieszkańcem mieszkania obok macie do dyspozycji współdzieloną na dwie osoby kuchnię. Powierzchnia studia wynosi około 20 m2. Przytulności do...

Cena 1955 zł/mies.
20 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
WYPRZEDANE NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Pokój jednoosobowy premium z aneksem kuchennym w apartamencie

To studio jest niezależne, w pełni wyposażone i zamykane na klucz. Znajdziesz w nim łóżko, biurko z krzesłem, szafę, półki na książki oraz aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem i kuchenką mikrofalową. Powierzchnia studia wynosi około 18 m2. Przytulności dodaje wykładzina dywanowa na podł...

Cena 1800 zł/mies.
18 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
WYPRZEDANE NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Duży pokój jednoosobowy premium z łazienką w apartamencie

Twoje studio jest niezależne i w pełni wyposażone, zamykane na klucz. Znajdziesz w nim szerokie łóżko, biurko z krzesłem, szafę oraz szafki na książki. Wraz z mieszkańcem mieszkania obok macie do dyspozycji współdzieloną na dwie osoby kuchnię. Powierzchnia studia wynosi około 26 m2. Prz...

Cena 2045 zł/mies.
26 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
WYPRZEDANE NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Duży pokój jednoosobowy premium z aneksem kuchennym w apartamencie

Twoje studio jest niezależne i w pełni wyposażone, zamykane na klucz. Znajdziesz w nim łóżko, biurko z krzesłem, szafę, aneks kuchenny z lodówką i kuchenką mikrofalową oraz szafki na książki. Powierzchnia studia wynosi około 23 m2. Przytulności dodaje wykładzina dywanowa na podłodze. W ...

Cena 1870 zł/mies.
23 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Studio premium

To studio jest niezależne i w pełni wyposażone, zamykane na klucz. Znajdziesz w nim łóżko, biurko z krzesłem, szafę, półki na książki oraz aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem i kuchenką mikrofalową. Powierzchnia studia wynosi ok. 16 m2. Przytulności dodaje wykładzina dywanowa. W studiu...

Cena 2320 zł/mies.
16 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
WYPRZEDANE NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Duże studio premium

Duże Studio Premium jest niezależne i w pełni wyposażone, zamykane na klucz. Znajdziesz w nim łóżko, biurko z krzesłem, szafę, półki na książki oraz aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem i kuchenką mikrofalową. Powierzchnia studia wynosi około 22 m2. Przytulności dodaje wykładzina dywano...

Cena 2380 zł/mies.
22 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
WYPRZEDANE NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Dwuosobowe studio premium

Wasze studio jest niezależne i w pełni wyposażone, zamykane na indywidualne klucze. Znajdziecie w nim indywidualne łóżka, biurka z krzesłami oraz szafę, aneks kuchenny z lodówką i kuchenką mikrofalową oraz szafki na książki. Powierzchnia pokoju wynosi około 22 m2. Przytulności dodaje wy...

Cena 1580 zł/mies.
22 Metraż
2 Liczba osób
2 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Lokalizacja - Poznań, al. Niepodległości 36

Sprawdź interesujące miejsca w okolicy
 • Collegium Da Vinci11 minut pieszo
 • Uniwersytet SWPS6 minut pieszo
 • UAM Wydział Prawa i Administracji3 minuty pieszo
 • Uniwersytet Ekonomiczny18 minut pieszo
 • Uniwersytet Artystyczny10 minut pieszo
 • Uniwersytet Medyczny Collegium Maius13 minut pieszo
 • Uniwersytet WSB Merito20 minut pieszo
 • Sklep Żabkaw budynku akademika
 • LIDL9 minut pieszo
 • Apteka9 minut pieszo
 • Szpital17 minut komunikacją miejską
 • Przychodnia9 minut pieszo
 • Salon fryzjerskiw budynku akademika
 • Urząd Miasta Poznania10 minut pieszo
 • Poznańskie Koziołki14 minut pieszo
 • Stary Rynek14 minut pieszo
 • Stary Browar23 minuty pieszo
 • Cuba Libre Social Club17 minut pieszo
 • Klub 2 Progiw budynku akademika
 • Malta28 minut komunikacją miejską
 • Restauracja Bar a Boo19 minut pieszo

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę dokonać rezerwacji?

To bardzo proste ! Można zrobić to poprzez stronę akademika, wybierając interesujący Cię rodzaj pokoju i klikając na ZAREZERWUJ. Cały proces jest prosty i intuicyjny i kończy się wpłatą opłaty serwisowej i kaucji w wysokości jednego czynszu. Uiszczenie tych opłat jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zawarciem umowy, a tym samym rezerwacją pokoju w akademiku Student Depot. Rezerwacji możesz dokonać także osobiście, odwiedzając wybrany akademik i przy okazji obejrzeć wybrane studio, pokój jednoosobowy lub dwuosobowy.

Co otrzymuję w cenie najmu?

W Student Depot otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu! W cenie Pakietu Studenckiego uwzględnione są opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu. Opłata czynszu zawiera także szybki Internet i dostęp do strefy WORK&CHILL, gdzie możesz się uczyć oraz odpoczywać! Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego.

Czy umowę najmu można rozwiązać w dowolnym momencie?

Umowa, którą klient zawiera ze Student Depot jest umową zakwaterowania na czas oznaczony, więc jest wiążąca przez cały z góry założony okres i zgodnie z prawem nie ma możliwości jej wypowiedzenia w dowolnym momencie.
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i rozumiejąc nieraz dynamicznie zmieniającą się sytuację życiową, Student Depot może zaoferować jednak możliwość wcześniejszego rozwiązania takiej umowy w drodze porozumienia stron, pod warunkiem znalezienia przez dotychczasowego najemcę lub Student Depot nowego najemcy do opuszczanego pokoju. W takim przypadku od ustalonego dnia zawartego w nowej umowie najmu tego lokalu, to nowy najemca ponosi koszty najmu. Jedyny koszt pierwszego najemcy, to depozyt, do zachowania którego, prawo rezerwuje sobie Student Depot.

Czy obowiązuje depozyt i w jakiej wysokości oraz kiedy jest zwracana?

Depozyt w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu. Opłacany jest na etapie rezerwacji pokoju wraz z bezzwrotną opłatą administracyjną. Depozyt nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywany przez Student Depot do końca najmu. Po potwierdzeniu stanu technicznego pokoju, po zakończeniu okresu najmu, depozyt w całości lub potrącając koszty niezbędnych napraw, zwracamy w ciągu 14 dni roboczych od potwierdzenia Twojego numeru konta.

Kiedy i jak dokonuję miesięcznej opłaty?

W Student Depot można zapłacić z góry za cały okres umowy albo w ratach miesięcznych do 5. dnia miesiąca za bieżący okres. Opłatę można uiścić online lub przelewem na konto Student Depot. Nie przyjmujmy gotówki!

Jakie okresy rezerwacji mam do wyboru?

Większość studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami 12 miesięcy, czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – dzięki temu nie muszą wyprowadzać się na okres wakacji i mogą zostać w tym samym pokoju na kolejny rok akademicki. Są też opcje dostępne dla studentów programu Erasmus. Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście, skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy Ci optymalny wariant pobytu w akademiku w sierpniu. Zawsze aktualne okresy rezerwacji widnieją przy konkretnym typie pokoju w danym akademiku.

Czy mogę przyjmować gości?

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do godz. 23.00. Jeśli chcesz, aby gość przenocował u Ciebie, wnosisz opłatę za jego pobyt 30 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Czy można wracać do akademika o dowolnej porze, czy jest zamykany na noc?

Możesz wrócić o dowolnej porze, ponieważ pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7, a każdy z mieszkańców ma swój klucz do pokoju i brelok zbliżeniowy umożliwiający wstęp do budynku.

Czy mogę wybrać termin przyjazdu i zameldowania?

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca zaznaczając go na swoim koncie klienta lub wysyłając nam maila z informacją. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej w pierwszym miesiącu pobytu, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące. Nie musisz się jednak wprowadzać już pierwszego dnia najmu, jeśli nie masz takiej potrzeby.

Czy Student Depot pomaga w formalnościach wizowych?

Oczywiście. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wystawiamy stosowne zaświadczenia po wpłacie kaucji i opłaty rezerwacyjnej.

Czy pomagacie wybrać współlokatora?

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni, a nawet często z tego samego kierunku studiów. Jeśli oczywiście masz ochotę, to zaproś kogoś ze swoich znajomych, aby także wybrał akademik Student Depot i zamieszkał z Tobą.

Czy na miejscu mogę wypożyczyć sprzęt sprzątający? Czy są pralnie?

Tak, odkurzacze dostępne są bezpłatnie w recepcji. Możesz sobie także wykupić dodatkowe sprzątanie pokoju w dowolnym momencie najmu. W każdym z akademików są też pralnie za rozsądną opłatę.

Akademik oczami naszych mieszkańców

Mówią o nas

Życie Student Depot to niesamowite doświadczenie! Atmosfera jest przyjazna, a wspólne wydarzenia integrują naszą społeczność. Akademik to fantastyczne miejsce, gdzie zaczynam dzień pełna energii i kończę go z uśmiechem na twarzy.

- Vitalina, Ukraina Student Depot Lublin

Nie spodziewałem się, że akademik może spełniać tak dużo moich codziennych wymagań - od kuchni do wspólnego gotowania ze znajomymi, przez siłownię, aż po strefę do nauki. Student Depot nie tyle spełniło moje oczekiwania a je przewyższyło.

- Gustaw, Polska Student Depot Kraków

Student Depot to międzynarodowe środowisko, w którym poznałam przyjaciół z różnych zakątków świata, a także bezpieczna przestrzeń, oferująca wygodne pokoje.

- Sofiia, Ukraina Student Depot Lublin

W Student Depot najbardziej cenię sobie społeczność, która tu mieszka. Mogę napisać z dowolną sprawą o każdej porze dnia i nocy. Zawsze znajdzie się ktoś chętny pomóc, pożyczyć brakujący do ugotowania obiadu składnik, czy po prostu posiedzieć i spędzić miło czas w strefach wspólnych.

- Franciszek, Polska Student Depot Gdańsk

Sprawdź co u nas

Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w akademikach Student Depot i bierz udział w naszych konkursach z nagrodami!

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.


  Powyższe zgody są dobrowolne i mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie odpowiedniego oświadczenia w postaci elektronicznej na następujący adres e-mail: rodo@studentdepot.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest ZERTA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Piłsudskiego 2, 00-073 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz kontaktowy, a w razie udzielenia zgody na otrzymywanie treści marketingowych – również w celach marketingowych. W zakresie dopuszczalnym przez RODO przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

  *Zapoznanie się z polityką prywatności i jej akceptacja są niezbędne do wysłania do nas zapytania.