Prywatny akademik
w Krakowie

Zobacz nasze pokoje
Wirtualny spacer po akademiku

Wirtualny spacer po akademiku

Zapraszamy na wirtualny spacer po Student Depot w Krakowie. Odwiedź akademik online i zarezerwuj swój realny pokój już teraz!

Zobacz teraz

Poznaj nasz akademik w Krakowie

 • Komfortowe mieszkania studenckie

  W nowym, prywatnym akademiku Student Depot możesz zamieszkać w jednym z pokoi jednoosobowych bądź dwuosobowych o wysokim, nowoczesnym standardzie. Każde studio jest w pełni umeblowane i posiada łazienkę oraz aneks kuchenny. W naszym akademiku znajdziesz wszystko, co jest niezbędne, żeby poczuć się jak we własnym mieszkaniu.

 • Świetna lokalizacja

  Prywatny akademik Student Depot w Krakowie znajduje się w samym centrum miasta, blisko przystanków komunikacji miejskiej. Akademik ma świetne połączenia ze ścisłym centrum oraz z największymi krakowskimi uczelniami. W ok. 15 minut dotrzesz z niego na Politechnikę Krakowską, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Ekonomiczny czy Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ok 30 min zajmie Ci droga do AGH.

 • Udogodnienia premium w akademiku

  W naszym akademiku premium doświadczysz wyjątkowego komfortu zakwaterowania. Wi-Fi i zużycie mediów wliczone są w czynsz, a ochrona 24/7 zadba o Twoje bezpieczeństwo.

 • Nowoczesna siłownia

  W dużej i nowoczesnej strefie work&chill spędzisz czas wspólnie z innymi studentami i poznasz przyjaciół na całe życie! Jeśli jesteś typem sportowca, to nasza siłownia będzie na pewno Twoim ulubionym miejscem w akademiku.

 • Pokój gier

  Jeśli lubisz spędzać wieczory w klubowym stylu, nasz dom studencki Student Depot posiada wydzieloną strefę, w której Ty i Twoi nowi znajomi możecie zagrać w bilard, tenisa stołowego czy gry planszowe. Wszystko to w dowolnym momencie, który odpowiada Twojemu rytmowi życia.

Dlaczego warto z nami zamieszkać?

 • Szybki Internet Dostępny w pokojach i strefach wspólnych akademika
 • Bezpłatna siłownia Na wyłączność mieszkańców akademika
 • Media w cenie Nie zaskoczy Cię rachunek za prąd lub wodę
 • Ochrona 24/7 Ty i Twoje rzeczy są u nas bezpieczne
 • Strefa work&chill Wspólne powierzchnie do nauki i zabawy

Nasze apartamenty:

wszystkie 1-osobowe 2-osobowe cluster apartments

Apartament jednoosobowy

Twój pokój to niezależne i nowoczesne studio utrzymane w spokojnej kolorystyce, która pomaga uczyć się i relaksować. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Krakowie. Na 16 m2 masz do dyspozycji duże komfortowe łóżko (aż 120 cm szerok...

Cena 2650 zł/mies.
16 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Apartament jednoosobowy premium

Twój pokój to niezależne i nowoczesne studio w spokojnej kolorystyce, która pomaga uczyć się i relaksować. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Krakowie. Na ponad 20 m2 masz do dyspozycji duże komfortowe łóżko, biurko z krzesłem, p...

Cena 2700 zł/mies.
20 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Apartament dwuosobowy

Wasz pokój jest niezależny i w pełni wyposażony, zamykany na indywidualne klucze. Znajdziecie w nim 2 pojedyncze łóżka, 2 biurka z krzesłami, szafę i wiszące szafki. Powierzchnia pokoju wynosi około 24 m2. Tutaj możecie komfortowo studiować i odpoczywać. Do dyspozycji maci...

Cena 1850 zł/mies.
24 Metraż
2 Liczba osób
2 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Apartament dwuosobowy comfort

Wasz pokój jest niezależny i w pełni wyposażony, zamykany na indywidualne klucze. Znajdziecie w nim 2 pojedyncze łóżka, 2 biurka z krzesłami, szafę i wiszące szafki. Powierzchnia pokoju wynosi około 29 m2. Tutaj możecie komfortowo studiować i odpoczywać. Do dyspozycji maci...

Cena 1870 zł/mies.
29 Metraż
2 Liczba osób
2 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Apartament dwuosobowy premium

Wasz pokój jest niezależny i w pełni wyposażony, zamykany na indywidualne klucze. Znajdziecie w nim 2 pojedyncze łóżka, 2 biurka z krzesłami, szafę i wiszące szafki. Powierzchnia pokoju wynosi ponad 30 m2. Tutaj możecie komfortowo studiować i odpoczywać. Do dyspozycji macie...

Cena 2100 zł/mies.
30 Metraż
2 Liczba osób
2 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Apartament dla pary

Ten pokój to niezależne i nowoczesne studio dla pary. Wnętrze utrzymane jest w spokojnej kolorystyce, która pomaga uczyć się i relaksować. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Krakowie. Na 16 m2 masz do dyspozycji komfortowe łóżko dl...

Cena 2850 zł/mies.
16 Metraż
2 Liczba osób
1 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Lokalizacja - Kraków, Al. Pokoju 1a

Sprawdź interesujące miejsca w okolicy.
 • Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego14 minut pieszo
 • Krakowskie Szkoły Artystyczne8 minut komunikacją miejską
 • Uniwersytet Ekonomiczny 22 minut pieszo
 • Politechnika Krakowska13 minut komunikacją miejską
 • Akademia Ignatianum12 minut pieszo
 • Uniwersytet Jagielloński 17 minut komunikacją miejską
 • Akademia Górniczo-Hutnicza27 minut komunikacją miejską
 • Park Planty20 minut pieszo
 • Rynek (Kościół Mariacki, Sukiennice, Wawel, Puby)25 minut pieszo
 • Kazimierz (Zapiekanki Królewskie, Dawna Dzielnica Żydowska, Puby)25 minut pieszo
 • Bunkier Sztuki17 minut komunikacją miejską
 • Muzeum Pinballa20 minut komunikacją miejską
 • Bulwar Czerwieński (Bulwary Wiślane)21 minut komunikacją miejską
 • Biedronka Supermarket5 minut pieszo
 • Sklep Żabka4 minuty pieszo
 • Galeria Kazimierz9 minut pieszo
 • Apteka Słoneczna Centrum Farmaceutyczne2 minuty pieszo
 • Centrum Medyczne LUXMED4 minuty pieszo
 • Centrum Sportu i Rekreacji14 minut komunikacją
 • Bank PEKAO SAObok akademika

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę dokonać rezerwacji?

To bardzo proste ! Można zrobić to poprzez stronę akademika, wybierając interesujący Cię rodzaj pokoju i klikając na ZAREZERWUJ. Cały proces jest prosty i intuicyjny i kończy się wpłatą opłaty serwisowej i kaucji w wysokości jednego czynszu. Uiszczenie tych opłat jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zawarciem umowy, a tym samym rezerwacją pokoju w akademiku Student Depot. Rezerwacji możesz dokonać także osobiście, odwiedzając wybrany akademik i przy okazji obejrzeć wybrane studio, pokój jednoosobowy lub dwuosobowy.

Co otrzymuję w cenie najmu?

W Student Depot otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu! W cenie Pakietu Studenckiego uwzględnione są opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu. Opłata czynszu zawiera także szybki Internet i dostęp do strefy WORK&CHILL, gdzie możesz się uczyć oraz odpoczywać! Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego.

Czy umowę najmu można rozwiązać w dowolnym momencie?

Umowa, którą najemca zawiera ze Student Depot jest umową najmu lokalu na czas oznaczony, więc jest wiążąca przez cały z góry założony okres i zgodnie z prawem nie ma możliwości jej wypowiedzenia w dowolnym momencie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najemców i rozumiejąc ich nieraz dynamicznie zmieniającą się sytuację życiową, Student Depot może zaoferować jednak możliwość wcześniejszego rozwiązania takiej umowy w drodze porozumienia stron, pod warunkiem znalezienia przez dotychczasowego najemcę lub Student Depot nowego najemcy do opuszczanego pokoju. W takim przypadku od ustalonego dnia zawartego w nowej umowie najmu tego lokalu, to nowy najemca ponosi koszty najmu. Jedyny koszt pierwszego najemcy, to kaucja, do zachowania której, prawo rezerwuje sobie Student Depot.

Czy obowiązuje kaucja i w jakiej wysokości oraz kiedy jest zwracana?

Kaucja w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu. Opłacana jest na etapie rezerwacji pokoju wraz z bezzwrotną opłatą serwisową. Kaucja nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywana przez Student Depot do końca najmu. Po potwierdzeniu stanu technicznego pokoju, po zakończeniu okresu najmu, kaucję w całości lub potrącając koszty niezbędnych napraw, zwracamy w ciągu 14 dni roboczych od potwierdzenia Twojego numeru konta.

Kiedy i jak płacę miesięczny czynsz?

W Student Depot czynsz można zapłacić z góry za cały okres najmu albo w ratach miesięcznych do 5. dnia miesiąca za bieżący okres. Za czynsz można zapłacić online lub przelewem na konto Student Depot. Nie przyjmujmy gotówki!

Jakie okresy rezerwacji mam do wyboru?

Większość studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami 12 miesięcy, czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – dzięki temu nie muszą wyprowadzać się na okres wakacji i mogą zostać w tym samym pokoju na kolejny rok akademicki. Są też opcje dostępne dla studentów programu Erasmus. Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście, skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy Ci optymalny wariant pobytu w akademiku w sierpniu. Zawsze aktualne okresy rezerwacji widnieją przy konkretnym typie pokoju w danym akademiku.

Czy mogę przyjmować gości?

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do godz. 23.00. Jeśli chcesz, aby gość przenocował u Ciebie, wnosisz opłatę za jego pobyt 30 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Czy można wracać do akademika o dowolnej porze, czy jest zamykany na noc?

Możesz wrócić o dowolnej porze, ponieważ pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7, a każdy z mieszkańców ma swój klucz do pokoju i brelok zbliżeniowy umożliwiający wstęp do budynku.

Czy mogę wybrać termin przyjazdu i zameldowania?

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca zaznaczając go na swoim koncie klienta lub wysyłając nam maila z informacją. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej w pierwszym miesiącu pobytu, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące. Nie musisz się jednak wprowadzać już pierwszego dnia najmu, jeśli nie masz takiej potrzeby.

Czy Student Depot pomaga w formalnościach wizowych?

Oczywiście. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wystawiamy stosowne zaświadczenia po wpłacie kaucji i opłaty rezerwacyjnej.

Czy pomagacie wybrać współlokatora?

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni, a nawet często z tego samego kierunku studiów. Jeśli oczywiście masz ochotę, to zaproś kogoś ze swoich znajomych, aby także wybrał akademik Student Depot i zamieszkał z Tobą.

Czy na miejscu mogę wypożyczyć sprzęt sprzątający? Czy są pralnie?

Tak, odkurzacze dostępne są bezpłatnie w recepcji. Możesz sobie także wykupić dodatkowe sprzątanie pokoju w dowolnym momencie najmu. W każdym z akademików są też pralnie za rozsądną opłatę.

Akademik oczami naszych mieszkańców

Mówią o nas

Życie Student Depot to niesamowite doświadczenie! Atmosfera jest przyjazna, a wspólne wydarzenia integrują naszą społeczność. Akademik to fantastyczne miejsce, gdzie zaczynam dzień pełna energii i kończę go z uśmiechem na twarzy.

- Vitalina, Ukraina Student Depot Lublin

Nie spodziewałem się, że akademik może spełniać tak dużo moich codziennych wymagań - od kuchni do wspólnego gotowania ze znajomymi, przez siłownię, aż po strefę do nauki. Student Depot nie tyle spełniło moje oczekiwania a je przewyższyło.

- Gustaw, Polska Student Depot Kraków

Student Depot to międzynarodowe środowisko, w którym poznałam przyjaciół z różnych zakątków świata, a także bezpieczna przestrzeń, oferująca wygodne pokoje.

- Sofiia, Ukraina Student Depot Lublin

W Student Depot najbardziej cenię sobie społeczność, która tu mieszka. Mogę napisać z dowolną sprawą o każdej porze dnia i nocy. Zawsze znajdzie się ktoś chętny pomóc, pożyczyć brakujący do ugotowania obiadu składnik, czy po prostu posiedzieć i spędzić miło czas w strefach wspólnych.

- Franciszek, Polska Student Depot Gdańsk

Sprawdź co u nas

Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w akademikach Student Depot i bierz udział w naszych konkursach z nagrodami!

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

  Powyższe zgody są dobrowolne i mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie odpowiedniego oświadczenia w postaci elektronicznej na następujący adres e-mail: rodo@studentdepot.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Student Depot Kraków sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Piłsudskiego 2, 00-073 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz kontaktowy, a w razie udzielenia zgody na otrzymywanie treści marketingowych – również w celach marketingowych. W zakresie dopuszczalnym przez RODO przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

  *Zapoznanie się z polityką prywatności i jej akceptacja są niezbędne do wysłania do nas zapytania.