Prywatny akademik
w Gdańsku

Zobacz nasze pokoje
Wirtualny spacer po akademiku

Wirtualny spacer po akademiku

Zapraszamy na wirtualny spacer po Student Depot w Gdańsku. Odwiedź akademik online i zarezerwuj swój realny pokój już teraz!

Zobacz teraz

Poznaj nasz akademik w Gdańsku

 • Komfortowe pokoje studenckie

  W prywatnym akademiku Student Depot w Gdańsku możesz zamieszkać w jednym z pokoi jednoosobowych lub dwuosobowych o nowoczesnym standardzie.
  Studio jest w pełni umeblowane i posiada indywidualną łazienkę oraz aneks kuchenny. W akademiku znajdziesz wszystko, co jest niezbędne, aby poczuć się jak we własnym mieszkaniu, a jednocześnie blisko studentów z całego świata, którzy mieszkają w Student Depot w trakcie studiów lub programu Erasmus w Gdańsku.

 • Lokalizacja blisko centrum

  Prywatny akademik Student Depot znajduje się na Przymorzu, blisko przystanków autobusowych, tramwajowych oraz w sąsiedztwie stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. Akademik ma świetne połączenia ze ścisłym centrum oraz z największymi gdańskimi uczelniami, jak: Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny.
  Tuż obok naszego domu studenta znajduje się hipermarket i centrum handlowe, tereny zielone, sklepy, bistra, kluby, plaża i inne miejsca niezbędne do wygodnego studenckiego życia.

 • Udogodnienia w akademiku

  W naszym akademiku możesz doświadczyć wyjątkowego komfortu zakwaterowania. Szybkie Wi-Fi i siłownia są dostępne dla każdego mieszkańca, a ochrona 24/7 zadba o Twoje bezpieczeństwo.
  Dodatkowo w strefie colivingowej spędzisz czas wspólnie z innymi studentami i poznasz przyjaciół na całe życie! Czekamy na Ciebie w akademiku Student Depot w Gdańsku!

 • Siłownia 24/7

  Niezależnie od tego czy potrzebujesz z niej korzystać raz w miesiącu, czy codziennie, jest otwarta 24/7 i czeka na Ciebie w naszym prywatnym domu studenckim. Urządzona nowocześnie i ergonomicznie, aby każdy mieszkaniec domu studenckiego czuł się w niej dobrze.

 • Ucz się jak chcesz i kiedy chcesz

  W naszym akademiku Student Depot możesz uczyć się samotnie w pokoju albo jak wolisz, z kolegami ze studiów w naszym pięknym i relaksującym pokoju cichej nauki na parterze. Pokój, tak jak wszystkie nasze strefy wspólne, jest odstępny 24/7.

Dlaczego warto z nami zamieszkać?

 • Szybki Internet Dostępny w pokoju i w strefach wspólnych akademika.
 • Bezpłatna strefa fitness Na wyłączność dla mieszkańców akademika.
 • Media w cenie Nie zaskoczy Cię rachunek za wodę lub prąd.
 • Ochrona 24/7 Ty i Twoje rzeczy są u nas bezpieczne.
 • Strefa work&chill Wspólne powierzchnie do nauki i zabawy.

Nasze apartamenty:

wszystkie 1-osobowe 2-osobowe cluster apartments
OSTATNIE MIEJSCA NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Jednoosobowe Studio PLUS

Ten pokój to niezależne studio. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Gdańsku. Na 15 m2 masz do dyspozycji wygodne łóżko, biurko z krzesłem oraz dodatkowym ekranem, na którym możesz oglądać swoje ulubione filmy lub pr...

Cena 2610 zł/mies.
15 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
OSTATNIE MIEJSCA NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Jednoosobowe Studio – Nature

Pokój w wersji Nature to niezależne studio, które dzięki kolorystyce w odcieniach bieli z akcentami beżowymi nawiązuje do kojących klimatów natury. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować
w Gdańsku. Na 15 m2 masz do dyspozycji wygodne łóżko,...

Cena 2510 zł/mies.
15 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
OSTATNIE MIEJSCA NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Jednoosobowe Studio – Summer

Pokój w wersji Summer to niezależne studio, które dzięki kolorystyce z żółtymi akcentami nawiązuje do słonecznych, letnich dni. Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w Gdańsku. Na 15 m2 masz do dyspozycji wygodne łóżko, biurko z krzesłem, przest...

Cena 2510 zł/mies.
15 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
WYPRZEDANE NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Studio dla dwóch osób – twin

Studio w wersji twin jest przeznaczone dla 2 osób.

Jest to niezależne studio, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Macie do dyspozycji biurka z krzesłami, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także pry...

Cena 1710 zł/mies.
22 Metraż
2 Liczba osób
2 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
WYPRZEDANE NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Pokój jednoosobowy w apartamencie dwupokojowym

Twój pokój jest niezależny i w pełni wyposażony, zamykany na indywidualny klucz. Znajdziesz w nim łóżko, biurko z krzesłem, szafę i szafkę nocną. Powierzchnia łączna apartamentu wynosi 29 m2, a powierzchnia Twojego pokoju to 9 m2. Najwyższej jakości panele dodają klimatu naturalnego dre...

Cena 1790 zł/mies.
9 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Studio Premium

Studio premium to świetny wybór dla Ciebie, jeśli chcesz mieszkać samodzielnie i potrzebujesz większej przestrzeni. Mieści się w nim podwójne łóżko oraz sofa z funkcją spania. Jest to niezależne studio, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Macie do dyspozycji biurka z krz...

Cena 2690 zł/mies.
23 Metraż
2 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny
WYPRZEDANE NA ROK AKADEMICKI 2024/25

Studio typu double dla pary

Studio w wersji double jest przeznaczone dla 2 osób. Mieści się w nim podwójne łóżko. Jest to niezależne studio, w którym znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Macie do dyspozycji biurka z krzesłami, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewc...

Cena 2690 zł/mies.
22 Metraż
2 Liczba osób
2 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Lokalizacja - Gdańsk, ul. Kołobrzeska 36

Sprawdź interesujące miejsca w okolicy
 • Uniwersytet Gdański10 minut pieszo
 • Politechnika Gdańska20 minut komunikacja miejską
 • Gdański Uniwersytet Medyczny25 minut komunikacją miejską
 • Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu20 minut komunikacją miejską
 • Wyższa Szkoła Bankowa15 minut komunikacją miejską
 • Akademia Sztuk Pięknych30 minut komunikacją miejską
 • SWPS15 minut komunikacją miejską
 • Centrum Handlowe3 minuty pieszo
 • Hipermarket Auchan2 minuty pieszo
 • Restauracja Sushi5 minut pieszo
 • Poczta10 minut pieszo
 • Cukiernia i piekarnia3 minuty pieszo
 • Przystanek tramwajowy i autobusowyObok akademika
 • Kino3 minuty pieszo
 • Stare Miasto Gdańsk30 minut komunikacją miejską
 • Sopot17 minut komunikacją miejską
 • Ulica Elektryków Gdańsk 30 minut komunikacją miejską
 • Europejskie Centrum Solidarności25 minut komunikacją miejską
 • Plaża Brzeźno20 minut pieszo
 • Taras widokowy w Olivia Star15 minut pieszo
 • Jump City Park Trampolin15 minut pieszo

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę dokonać rezerwacji?

To bardzo proste ! Można zrobić to poprzez stronę akademika, wybierając interesujący Cię rodzaj pokoju i klikając na ZAREZERWUJ. Cały proces jest prosty i intuicyjny i kończy się wpłatą opłaty serwisowej i kaucji w wysokości jednego czynszu. Uiszczenie tych opłat jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zawarciem umowy, a tym samym rezerwacją pokoju w akademiku Student Depot. Rezerwacji możesz dokonać także osobiście, odwiedzając wybrany akademik i przy okazji obejrzeć wybrane studio, pokój jednoosobowy lub dwuosobowy.

Co otrzymuję w cenie najmu?

W Student Depot otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu! W cenie Pakietu Studenckiego uwzględnione są opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu. Opłata czynszu zawiera także szybki Internet i dostęp do strefy WORK&CHILL, gdzie możesz się uczyć oraz odpoczywać! Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego.

Czy umowę najmu można rozwiązać w dowolnym momencie?

Umowa, którą klient zawiera ze Student Depot jest umową zakwaterowania na czas oznaczony, więc jest wiążąca przez cały z góry założony okres i zgodnie z prawem nie ma możliwości jej wypowiedzenia w dowolnym momencie.
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i rozumiejąc nieraz dynamicznie zmieniającą się sytuację życiową, Student Depot może zaoferować jednak możliwość wcześniejszego rozwiązania takiej umowy w drodze porozumienia stron, pod warunkiem znalezienia przez dotychczasowego najemcę lub Student Depot nowego najemcy do opuszczanego pokoju. W takim przypadku od ustalonego dnia zawartego w nowej umowie najmu tego lokalu, to nowy najemca ponosi koszty najmu. Jedyny koszt pierwszego najemcy, to depozyt, do zachowania którego, prawo rezerwuje sobie Student Depot.

Czy obowiązuje depozyt i w jakiej wysokości oraz kiedy jest zwracana?

Depozyt w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu. Opłacany jest na etapie rezerwacji pokoju wraz z bezzwrotną opłatą administracyjną. Depozyt nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywany przez Student Depot do końca najmu. Po potwierdzeniu stanu technicznego pokoju, po zakończeniu okresu najmu, depozyt w całości lub potrącając koszty niezbędnych napraw, zwracamy w ciągu 14 dni roboczych od potwierdzenia Twojego numeru konta.

Kiedy i jak dokonuję miesięcznej opłaty?

W Student Depot można zapłacić z góry za cały okres umowy albo w ratach miesięcznych do 5. dnia miesiąca za bieżący okres. Opłatę można uiścić online lub przelewem na konto Student Depot. Nie przyjmujmy gotówki!

Jakie okresy rezerwacji mam do wyboru?

Większość studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami 12 miesięcy, czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – dzięki temu nie muszą wyprowadzać się na okres wakacji i mogą zostać w tym samym pokoju na kolejny rok akademicki. Są też opcje dostępne dla studentów programu Erasmus. Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście, skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy Ci optymalny wariant pobytu w akademiku w sierpniu. Zawsze aktualne okresy rezerwacji widnieją przy konkretnym typie pokoju w danym akademiku.

Czy mogę przyjmować gości?

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do godz. 23.00. Jeśli chcesz, aby gość przenocował u Ciebie, wnosisz opłatę za jego pobyt 30 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Czy można wracać do akademika o dowolnej porze, czy jest zamykany na noc?

Możesz wrócić o dowolnej porze, ponieważ pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7, a każdy z mieszkańców ma swój klucz do pokoju i brelok zbliżeniowy umożliwiający wstęp do budynku.

Czy mogę wybrać termin przyjazdu i zameldowania?

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca zaznaczając go na swoim koncie klienta lub wysyłając nam maila z informacją. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej w pierwszym miesiącu pobytu, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące. Nie musisz się jednak wprowadzać już pierwszego dnia najmu, jeśli nie masz takiej potrzeby.

Czy Student Depot pomaga w formalnościach wizowych?

Oczywiście. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wystawiamy stosowne zaświadczenia po wpłacie kaucji i opłaty rezerwacyjnej.

Czy pomagacie wybrać współlokatora?

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni, a nawet często z tego samego kierunku studiów. Jeśli oczywiście masz ochotę, to zaproś kogoś ze swoich znajomych, aby także wybrał akademik Student Depot i zamieszkał z Tobą.

Czy na miejscu mogę wypożyczyć sprzęt sprzątający? Czy są pralnie?

Tak, odkurzacze dostępne są bezpłatnie w recepcji. Możesz sobie także wykupić dodatkowe sprzątanie pokoju w dowolnym momencie najmu. W każdym z akademików są też pralnie za rozsądną opłatę.

Akademik oczami naszych mieszkańców

Mówią o nas

Życie Student Depot to niesamowite doświadczenie! Atmosfera jest przyjazna, a wspólne wydarzenia integrują naszą społeczność. Akademik to fantastyczne miejsce, gdzie zaczynam dzień pełna energii i kończę go z uśmiechem na twarzy.

- Vitalina, Ukraina Student Depot Lublin

Nie spodziewałem się, że akademik może spełniać tak dużo moich codziennych wymagań - od kuchni do wspólnego gotowania ze znajomymi, przez siłownię, aż po strefę do nauki. Student Depot nie tyle spełniło moje oczekiwania a je przewyższyło.

- Gustaw, Polska Student Depot Kraków

Student Depot to międzynarodowe środowisko, w którym poznałam przyjaciół z różnych zakątków świata, a także bezpieczna przestrzeń, oferująca wygodne pokoje.

- Sofiia, Ukraina Student Depot Lublin

W Student Depot najbardziej cenię sobie społeczność, która tu mieszka. Mogę napisać z dowolną sprawą o każdej porze dnia i nocy. Zawsze znajdzie się ktoś chętny pomóc, pożyczyć brakujący do ugotowania obiadu składnik, czy po prostu posiedzieć i spędzić miło czas w strefach wspólnych.

- Franciszek, Polska Student Depot Gdańsk

Sprawdź co u nas

Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w akademikach Student Depot i bierz udział w naszych konkursach z nagrodami!

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.


  Powyższe zgody są dobrowolne i mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie odpowiedniego oświadczenia w postaci elektronicznej na następujący adres e-mail: rodo@studentdepot.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest LAKINA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Piłsudskiego 2, 00-073 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz kontaktowy, a w razie udzielenia zgody na otrzymywanie treści marketingowych – również w celach marketingowych. W zakresie dopuszczalnym przez RODO przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

  *Zapoznanie się z polityką prywatności i jej akceptacja są niezbędne do wysłania do nas zapytania.