Prywatny akademik
Łódź Wigury

Zobacz nasze pokoje
Drugi obiekt
w Łodzi
ul. Wróblewskiego
Wirtualny spacer po akademiku

Wirtualny spacer po akademiku

Zapraszamy na wirtualny spacer po Student Depot w Łodzi. Odwiedź akademik online i zarezerwuj swój realny pokój już teraz!

Zobacz teraz

Poznaj nasz akademik w Łodzi

 • Komfortowe pokoje studenckie

  W prywatnym akademiku Student Depot w Łodzi możesz zamieszkać w jednym z 267 pokoi jedno- lub dwuosobowych. Każdy z nich jest w pełni umeblowany i posiada łazienkę oraz aneks kuchenny. Znajdziesz w nim wszystko co jest niezbędne, żebyś poczuł się jak we własnym mieszkaniu, a jednocześnie blisko studentów z całego świata, którzy chętnie mieszkają w Student Depot Salsa trakcie studiów lub programu Erasmus w Łodzi.

 • Bliskość centrum

  Student Depot Salsa znajduje się w ścisłym centrum Łodzi,
  w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z najbardziej znanych ulic, Piotrkowskiej. To tutaj żyje miasto. W pobliżu znajdują się nie tylko parki, ale również liczne miejsca, w których zrobisz zakupy – do Galerii Łódzkiej dojdziesz w 5 minut.

 • Dogodna lokalizacja względem uczelni

  W bardzo łatwy sposób dotrzesz na Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Medyczny, na Politechnikę Łódzką, do Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej oraz Akademię Muzyczną i Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną. Dobrze rozwinięty transport publiczny pozwoli też na szybkie dotarcie na Akademię Sztuk Pięknych.

 • Udogodnienia Premium w akademiku

  W naszym akademiku premium możesz doświadczyć wyjątkowego komfortu zakwaterowania. Szybkie Wi-Fi, media i siłownia wliczone
  w czynsz, ochrona i teren zamknięty, gdzie możesz zaparkować samochód - to wszystko znajdziesz w naszym domu studenta.
  Do tego w strefie work&chill pouczysz się, spędzisz czas wspólnie z innymi studentami i poznasz przyjaciół na całe życie!

Dlaczego warto z nami zamieszkać?

 • Szybki Internet Dostępny w pokoju i w strefach wspólnych akademika.
 • Bezpłatna strefa fitness Na wyłączność dla mieszkańców akademika.
 • Media w cenie Nie zaskoczy Cię rachunek za wodę lub prąd.
 • Ochrona 24/7 Ty i Twoje rzeczy są u nas bezpieczne.
 • Strefa work&chill Wspólne powierzchnie do nauki i zabawy.

Nasze apartamenty:

wszystkie 1-osobowe 2-osobowe cluster apartments

Pokój jednosobowy comfort

Twoje studio jest niezależne i w pełni wyposażone, otwierane kartą magnetyczną. Znajdziesz w nim łóżko, biurko z krzesłem, szafę, duży aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą oraz szafki wiszące. Powierzchnia studio wynosi około 16 m2. Przytulności dodaje wykładzina dywanowa. W studio...

Cena 1840 zł/mies.
16 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Apartament Premium

Twój apartament posiada balkon, jest niezależny i w pełni wyposażony, otwierany przez indywidualną kartę magnetyczną. Znajdziesz w nim szeroką rozkładaną sofę, mogącą pełnić funkcję dwuosobowego łóżka, biurko z krzesłem, szafę, duży aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą oraz pełną z...

Cena 2490 zł/mies.
28 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Studio premium

Twoje studio jest niezależne i w pełni wyposażone, otwierane kartą magnetyczną. Znajdziesz w nim łóżko, biurko z krzesłem, szafę, duży aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą oraz szafki wiszące. Powierzchnia studio wynosi około 20 m2. Przytulności dodaje wykładzina dywanowa. W studio...

Cena 1940 zł/mies.
20 Metraż
1 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Apartament z dwiema sypialniami

Twój pokój znajduje się w apartamencie dwupokojowym (dwa pokoje jednoosobowe), jest niezależny i w pełni wyposażony, zamykany na indywidualny klucz. Znajdziesz w nim biurko z krzesłem obrotowym, rozkładaną sofę lub łóżko, szafę i szafki wiszące. Powierzchnia pokoju wynosi około 16 m2. P...

Cena 1760 zł/mies.
41 Metraż
2 Liczba osób
1 Łóżko
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Studio dwuosobowe

Wasze dwuosobowe studio jest niezależne i w pełni wyposażone, otwierane przez indywidualne karty magnetyczne. Znajdziecie w nim indywidualne łóżka, biurka z krzesłami, szafy, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą oraz szafki wiszące. Powierzchnia studia wynosi około 22 m2. Przytulno...

Cena 1400 zł/mies.
22 Metraż
2 Liczba osób
2 Łóżka
Łazienka z prysznicem
Aneks kuchenny

Lokalizacja - Łódź, ul. Wigury 7 B

Sprawdź interesujące miejsca w okolicy
 • Politechnika Łódzka11 minut pieszo
 • Uniwersytet Medyczny25 minut komunikacją publiczną
 • Uniwersytet Łódzki 24 minut komunikacją publiczną
 • Akademia Humanistyczno- Ekonomiczna20 minut komunikacją publiczną
 • Społeczna Akademia Nauk15 minut komunikacją publiczną
 • Akademia Sztuk Pięknych40 minut komunikacja publiczną
 • Apteka Słoneczna Centrum Farmaceutyczne2 minuty spacerem
 • Poczta Polska3 minuty pieszo
 • Żabka1 minuta pieszo
 • Bank ING2 minuty pieszo
 • Stacja rowerów miejskich6 minut pieszo
 • Off Piotrkowska 2175 minut pieszo
 • Galeria Łódźka5 minut pieszo
 • Kino Silver Screen7 minut pieszo
 • Piotrkowska deptak8 minut pieszo
 • Lordi`s Club & FooFoo Bar15 minut pieszo

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę dokonać rezerwacji?

To bardzo proste ! Można zrobić to poprzez stronę akademika, wybierając interesujący Cię rodzaj pokoju i klikając na ZAREZERWUJ. Cały proces jest prosty i intuicyjny i kończy się wpłatą opłaty serwisowej i kaucji w wysokości jednego czynszu. Uiszczenie tych opłat jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zawarciem umowy, a tym samym rezerwacją pokoju w akademiku Student Depot. Rezerwacji możesz dokonać także osobiście, odwiedzając wybrany akademik i przy okazji obejrzeć wybrane studio, pokój jednoosobowy lub dwuosobowy.

Co otrzymuję w cenie najmu?

W Student Depot otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu! W cenie Pakietu Studenckiego uwzględnione są opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu. Opłata czynszu zawiera także szybki Internet i dostęp do strefy WORK&CHILL, gdzie możesz się uczyć oraz odpoczywać! Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego.

Czy umowę najmu można rozwiązać w dowolnym momencie?

Umowa, którą klient zawiera ze Student Depot jest umową zakwaterowania na czas oznaczony, więc jest wiążąca przez cały z góry założony okres i zgodnie z prawem nie ma możliwości jej wypowiedzenia w dowolnym momencie.
Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i rozumiejąc nieraz dynamicznie zmieniającą się sytuację życiową, Student Depot może zaoferować jednak możliwość wcześniejszego rozwiązania takiej umowy w drodze porozumienia stron, pod warunkiem znalezienia przez dotychczasowego najemcę lub Student Depot nowego najemcy do opuszczanego pokoju. W takim przypadku od ustalonego dnia zawartego w nowej umowie najmu tego lokalu, to nowy najemca ponosi koszty najmu. Jedyny koszt pierwszego najemcy, to depozyt, do zachowania którego, prawo rezerwuje sobie Student Depot.

Czy obowiązuje depozyt i w jakiej wysokości oraz kiedy jest zwracana?

Depozyt w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu. Opłacany jest na etapie rezerwacji pokoju wraz z bezzwrotną opłatą administracyjną. Depozyt nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywany przez Student Depot do końca najmu. Po potwierdzeniu stanu technicznego pokoju, po zakończeniu okresu najmu, depozyt w całości lub potrącając koszty niezbędnych napraw, zwracamy w ciągu 14 dni roboczych od potwierdzenia Twojego numeru konta.

Kiedy i jak dokonuję miesięcznej opłaty?

W Student Depot można zapłacić z góry za cały okres umowy albo w ratach miesięcznych do 5. dnia miesiąca za bieżący okres. Opłatę można uiścić online lub przelewem na konto Student Depot. Nie przyjmujmy gotówki!

Jakie okresy rezerwacji mam do wyboru?

Większość studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami 12 miesięcy, czyli rok kalendarzowy od września do sierpnia – dzięki temu nie muszą wyprowadzać się na okres wakacji i mogą zostać w tym samym pokoju na kolejny rok akademicki. Są też opcje dostępne dla studentów programu Erasmus. Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście, skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy Ci optymalny wariant pobytu w akademiku w sierpniu. Zawsze aktualne okresy rezerwacji widnieją przy konkretnym typie pokoju w danym akademiku.

Czy mogę przyjmować gości?

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do godz. 23.00. Jeśli chcesz, aby gość przenocował u Ciebie, wnosisz opłatę za jego pobyt 30 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Czy można wracać do akademika o dowolnej porze, czy jest zamykany na noc?

Możesz wrócić o dowolnej porze, ponieważ pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7, a każdy z mieszkańców ma swój klucz do pokoju i brelok zbliżeniowy umożliwiający wstęp do budynku.

Czy mogę wybrać termin przyjazdu i zameldowania?

Tak, możesz z nami uzgodnić wybrany termin przyjazdu w ciągu danego miesiąca zaznaczając go na swoim koncie klienta lub wysyłając nam maila z informacją. Zachęcamy do zaplanowania przyjazdu jak najwcześniej w pierwszym miesiącu pobytu, ponieważ okres najmu obejmuje pełne miesiące. Nie musisz się jednak wprowadzać już pierwszego dnia najmu, jeśli nie masz takiej potrzeby.

Czy Student Depot pomaga w formalnościach wizowych?

Oczywiście. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wystawiamy stosowne zaświadczenia po wpłacie kaucji i opłaty rezerwacyjnej.

Czy pomagacie wybrać współlokatora?

W Student Depot pomagamy znaleźć najlepszego współlokatora. Możesz mieszkać z osobą tej samej płci, z podobnej uczelni, a nawet często z tego samego kierunku studiów. Jeśli oczywiście masz ochotę, to zaproś kogoś ze swoich znajomych, aby także wybrał akademik Student Depot i zamieszkał z Tobą.

Czy na miejscu mogę wypożyczyć sprzęt sprzątający? Czy są pralnie?

Tak, odkurzacze dostępne są bezpłatnie w recepcji. Możesz sobie także wykupić dodatkowe sprzątanie pokoju w dowolnym momencie najmu. W każdym z akademików są też pralnie za rozsądną opłatę.

Akademik oczami naszych mieszkańców

Mówią o nas

Życie Student Depot to niesamowite doświadczenie! Atmosfera jest przyjazna, a wspólne wydarzenia integrują naszą społeczność. Akademik to fantastyczne miejsce, gdzie zaczynam dzień pełna energii i kończę go z uśmiechem na twarzy.

- Vitalina, Ukraina Student Depot Lublin

Nie spodziewałem się, że akademik może spełniać tak dużo moich codziennych wymagań - od kuchni do wspólnego gotowania ze znajomymi, przez siłownię, aż po strefę do nauki. Student Depot nie tyle spełniło moje oczekiwania a je przewyższyło.

- Gustaw, Polska Student Depot Kraków

Student Depot to międzynarodowe środowisko, w którym poznałam przyjaciół z różnych zakątków świata, a także bezpieczna przestrzeń, oferująca wygodne pokoje.

- Sofiia, Ukraina Student Depot Lublin

W Student Depot najbardziej cenię sobie społeczność, która tu mieszka. Mogę napisać z dowolną sprawą o każdej porze dnia i nocy. Zawsze znajdzie się ktoś chętny pomóc, pożyczyć brakujący do ugotowania obiadu składnik, czy po prostu posiedzieć i spędzić miło czas w strefach wspólnych.

- Franciszek, Polska Student Depot Gdańsk

Sprawdź co u nas

Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w akademikach Student Depot i bierz udział w naszych konkursach z nagrodami!

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.


  Powyższe zgody są dobrowolne i mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie odpowiedniego oświadczenia w postaci elektronicznej na następujący adres e-mail: rodo@studentdepot.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Student Depot SALSA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Piłsudskiego 2, 00-073 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przez formularz kontaktowy, a w razie udzielenia zgody na otrzymywanie treści marketingowych – również w celach marketingowych. W zakresie dopuszczalnym przez RODO przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania danych, usunięcia danych, sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania danych, przeniesienia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

  *Zapoznanie się z polityką prywatności i jej akceptacja są niezbędne do wysłania do nas zapytania.