Nasze akademiki

Największa sieć prywatnych akademików w Polsce

Nasze akademiki cieszą się popularnością wśród studentów, którzy cenią wygodę, indywidualne podejście, możliwość doświadczania studenckiego życia oraz bezpieczeństwo.

Oferujemy ponad 4000 miejsc w pokojach jedno- i dwuosobowych w największych akademickich miastach Polski - Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Lubinie, Łodzi, Poznaniu i Krakowie.

Student Depot Akademik Warszawa Wilanowska

Warszawa Wilanowska

Prywatny akademik Student Depot to drugi taki obiekt dla studentów w stolicy. Akademik znajduje się na Mokotowie, w prestiżowej i najbardziej popularnej dzielnicy Warszawy.
W pobliżu akademika znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja metra Wilanowska, dzięki czemu można szybko i bez korków dostać się do centrum czy na najważniejsze warszawskie uczelnie. Obiekt oferuje miejsca w jednoosobowych apartamentach typu studio, pokoje dwuosobowe oraz miejsca w mieszkaniach typu cluster. Wszystkie pokoje mają wysoki standard, są w pełni umeblowane, posiadają łazienki z prysznicami oraz aneksy kuchenne z płytą grzewczą.
Ponadto studenci mają do dyspozycji strefę coworkingową do wspólnego spędzania czasu i nauki, a także salę chilloutową i multimedialną, siłownię oraz wspólną kuchnię, w której mogą się zrelaksować i zintegrować.

Student Depot Akademik Łodź Wróblewskiego

Łódź Wróblewskiego

W naszym drugim, najnowszym akademiku w Łodzi do dyspozycji mieszkańców są nowoczesne strefy wspólne z salą telewizyjną, siłownią, wspólną kuchnią, pokojem gier czy pokojem cichej nauki. Dom studencki Student Depot Łódź Wróblewskiego zlokalizowany jest w centrum miasta obok kampusu Politechnik Łódzkiej, co pozwala na szybki dojazd transportem publicznym do wszystkich łódzkich uczelni, ale także na pełne korzystanie z atrakcji jakie miasto oferuje studentom.
Akademik w cenie oferują szybkie wifi oraz całodobową ochronę, a także koszt mediów. To idealne miejsce dla studentów, którzy potrzebują wygodnego, bezpiecznego miejsca do nauki, a jednocześnie chcą poznać i spędzać czas z młodymi ludźmi z całego świata.

Student Depot Akademik Warszawa Suwak

Warszawa Suwak

Prywatny akademik Student Depot w Warszawie jest położony na Mokotowie, w prestiżowej i najbardziej lubianej dzielnicy Warszawy.

Niedaleko naszego domu studenckiego znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe oraz stacja metra Wierzbno, dzięki czemu można szybko i bez korków dojechać do centrum lub najważniejszych warszawskich uczelni.

Akademik Student Depot to pierwszy taki obiekt dla studentów w stolicy.

Nasz dom studencki oferuje miejsca w jednoosobowych mieszkaniach typu studio. Dostępnych jest również kilka pokoi dwuosobowych. Wszystkie pokoje mają wysoki standard, są w pełni umeblowane, posiadają prywatne łazienki z prysznicem i aneksy kuchenne z płytą grzewczą.

Dodatkowo studenci mają do dyspozycji strefę coworkingową do wspólnego spędzania czasu i nauki, a także salę chilloutową i multimedialną, gdzie mogą się relaksować i integrować.

Student Depot Akademik Wrocław

Wrocław

Prywatny akademik Student Depot Wrocław jest położony w zachodniej części Wrocławia, w odległości 10 minut komunikacją miejską od wrocławskiego rynku.

Tuż obok naszego domu studenckiego znajduje się węzeł komunikacyjny wraz z przystankiem tramwajowym, dzięki czemu można szybko i bez korków dojechać do centrum oraz wszystkich uczelni we Wrocławiu.

Nasz Akademik Premium to pierwszy taki obiekt w stolicy Dolnego Śląska.

Nasz dom studencki oferuje 494 miejsca w jednoosobowych mieszkaniach typu studio.

Wszystkie pokoje oferują wysoki standard, są umeblowane, posiadają prywatne łazienki i aneksy kuchenne z płytą do gotowania.

Dodatkowo studenci mają do dyspozycji powierzchnię coworkingową do wspólnego spędzania czasu i nauki.

Stale doskonalimy nasze akademiki, żeby mieszkanie w nich w trakcie studiów było wyjątkowym doświadczeniem zakwaterowania studenckiego we Wrocławiu.

Student Depot Akademik Poznań

Poznań

Prywatny akademik Student Depot Poznań położony jest w samym centrum miasta, a jednocześnie w sąsiedztwie Parku Cytadela i Starego Miasta.

To położenie daje możliwość odpoczynku wśród zieleni w samym środku miasta i bardzo szybkiej komunikacji z głównymi uczelniami Poznania.

Przed powstaniem Centrum Akademickiego Polonez w budynku tym działał hotel popularny wśród artystów oraz dziennikarzy. Do tej pory w akademiku utrzymuje się atmosfera kultowego obiektu, który oddaliśmy w ręce studentów z całego świata.

W domu studenckim dysponujemy 498 miejscami w pokojach jednoosobowych i dwuosobowych.

Wszystkie pokoje studenckie w Student Depot Poznań są samodzielne, umeblowane i pozwalają na komfortowe zamieszkanie dzięki prywatnej łazience i dostępowi do kuchni na piętrach akademika.
.

Student Depot Akademik Gdańsk

Gdańsk

Prywatny akademik Student Depot znajduje się na Przymorzu, blisko przystanków autobusowych, tramwajowych oraz w sąsiedztwie stacji Szybkiej Kolei Miejskiej.

Akademik ma świetne połączenia ze ścisłym centrum oraz z największymi gdańskimi uczelniami, jak: Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademia Muzyczna, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna, Wyższa Szkoła Turystyki I Hotelarstwa, Wyższa Szkoła Zdrowia, SWPS oddział w Sopocie.

Tuż obok naszego domu studenta znajduje się hipermarket i centrum handlowe, tereny zielone, sklepy, bistra, kluby, plaża i inne miejsca niezbędne do wygodnego studenckiego życia.

Student Depot Akademik Łódź Wigury

Łódź Wigury

Prywatny akademik Student Depot Łódź jest zlokalizowany w ścisłym centrum Łodzi – tuż przy słynnej ulicy Piotrowskiej.

Pozwala to na szybki dojazd transportem publicznym do wszystkich łódzkich uczelni, ale także na pełne korzystanie z atrakcji jakie miasto oferuje studentom.

Nasz akademik powstał w 2015 i został zaprojektowany specjalnie dla studentów, dzięki czemu idealnie wpisuje się w Wasze potrzeby. W domu studenckim Student Depot Łódź może zamieszkać jednocześnie 282 studentów w pokojach jednoosobowych albo dwuosobowych.

Kameralny charakter domu studenta sprawia, że wszyscy się doskonale znamy i tworzymy zgraną społeczność studentów z całego świata mieszkających w Student Depot.

We wszystkich w pełni umeblowanych pokojach dostępne są prywatne łazienki, oraz aneksy kuchenne z płytą do gotowania, dzięki czemu stanowią one samodzielne mieszkania typu studio.

Dodatkowo akademik oferuje też siłownię, ochronę, oraz dostęp do klubu studenckiego z kantyną i strefą coworkingową. Wszystko to w cenie najmu - mieszkając ze Student Depot nie musisz się o nic martwić.

Student Depot Akademik Lublin

Lublin

Prywatny akademik Student Depot Lublin jest położony w śródmieściu, obok kampusu Uniwersytetu Medycznego.

Dzięki swojej lokalizacji, akademik stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla studentów lubelskiego UMed-u, ale także innych uczelni – świetnie połączony przystanek autobusowy znajduje się pod samym domem studenta.

Akademik funkcjonuje od 2010 roku i regularnie przyciąga studentów uczelni z całego Lublina, którzy pragną komfortowo mieszkać i spędzać czas podczas studiów.

Nasz dom studencki dysponuje 303 miejscami w mieszkaniach dwupokojowych oraz w pokojach jedno i dwuosobowych.

Mieszkania studenckie w Student Depot Lublin są w pełni samodzielne – każde jest umeblowane, posiada prywatną łazienkę i kuchnię.

Dodatkowo, do dyspozycji wszystkich mieszkańców jest siłownia, strefa coworkingowa do wspólnej nauki i spędzania czasu.

Kameralny charakter domu studenta sprawia, że wszyscy się doskonale znają i tworzą zgraną społeczność studentów mieszkających w Student Depot.

Student Depot Akademik Kraków

Kraków

Prywatny akademik Student Depot Kraków jest położony w samym centrum Krakowa, w odległości 20 minut spacerem na Rynek i Kazimierz.

Dzięki swojej lokalizacji, akademik stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla studentów krakowskich uczelni, między innymi Uniwersytetu Jagiellońskiego, AGH, Politechniki Krakowskiej czy Uniwersytetu Ekonomicznego – przystanek autobusowy oraz tramwajowy znajduje się praktycznie pod samym domem studenta.

Akademik jest najnowszym obiektem Student Depot, zostanie otwarty w październiku 2022 roku, więc każdy mieszkaniec będzie mógł liczyć na nowe pokoje i strefy wspólne. Nasz dom studencki dysponuje 795 miejscami w pokojach jednoosobowych i dwuosobowych.

Mieszkania studenckie w Student Depot Kraków są w pełni samodzielne – każde jest umeblowane, posiada prywatną łazienkę i kuchnię.

Dodatkowo, do dyspozycji wszystkich mieszkańców jest nowoczesna siłownia, pokój gier, wspólna kuchnia, strefa coworkingowa do wspólnej nauki i spędzania czasu.