Społeczność

Proponujemy Ci coś wiecej niż tylko akademik

Miejsce idealne dla Ciebie

Student Depot to dużo więcej niż akademik. To społeczność młodych ludzi, którzy chcą być niezależni, mieć świetną przestrzeń do mieszkania i nauki, ale jednocześnie chcą się cieszyć towarzystwem ludzi podobnych do siebie z różnych zakątków Polski i świata. Nasze domy studenckie to także dobre miejsce do rozwijania pasji i dzielenia się nią z innymi. Turnieje szachowe, rozgrywki na PS5, wspólne treningi na siłowni, wspólne gotowanie czy poranny jogging – to tylko część zajęć, która odbywa się u nas każdego roku. To co jeszcze może się wydarzyć, zależy tylko od naszych najemców, ich potrzeb i pomysłów.
W akademiku Student Depot każdy znajdzie miejsce dla siebie, niezależnie od tego skąd pochodzi, jakim językiem mówi, jaką religię wyznaje i jakie ma poglądy. Proporcje najemców z Polski do obcokrajowców w naszych akademikach to średnio 50% na 50%. W naszych progach do tej pory gościliśmy studentów z ponad 52 krajów świata.

Sprawdź co u nas

Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w akademikach Student Depot i bierz udział w naszych konkursach z nagrodami!

Mówią o nas

W akademiku Student Depot Wrocław mieszkam od 2018 roku i była to najlepsza decyzja mieszkaniowa w moim życiu!

- Gabrysia, Polska Student Depot Wrocław

Nie spodziewałem się, że akademik może spełniać tak dużo moich codziennych wymagań - od kuchni do wspólnego gotowania ze znajomymi, przez siłownię, aż po strefę do nauki. Student Depot nie tyle spełniło moje oczekiwania a je przewyższyło.

- Gustaw, Polska Student Depot Kraków

Student Depot to międzynarodowe środowisko, w którym poznałam przyjaciół z różnych zakątków świata, a także bezpieczna przestrzeń, oferująca wygodne pokoje.

- Sofiia, Ukraina Student Depot Lublin

Kuchnia i pomieszczenie z projektorem to moje ulubione miejsca. Spotykam się tam ze znajomymi i spędzamy czas oglądając filmy i grając w gry wideo.

- Tomás, Hiszpania Student Depot Gdańsk