Poczuj się jak
u siebie w domu

Wybierz swój Student Depot

Wybierz język

Polub nas
na Facebooku.
prywatny akademik w poznaniu - Polonez

Prywatny akademik
w Poznaniu

Prywatny akademik Student Depot Poznań położony jest w samym centrum miasta, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Cytadela i Starego Miasta.

To położenie daje możliwość odpoczynku wśród zieleni w samym środku miasta i bardzo szybkiej komunikacji z głównymi uczelniami Poznania.

Przed powstaniem Centrum Akademickiego Polonez w budynku tym działał hotel popularny wśród artystów oraz dziennikarzy i pozostała do tej pory atmosfera kultowego obiektu, który oddaliśmy w ręce studentów z całego świata.

W domu studenckim dysponujemy 498 miejscami w pokojach jednoosobowych albo dwuosobowych.

Wszystkie pokoje studenckie w Student Depot Poznań są samodzielne, umeblowane i pozwalają na komfortowe zamieszkanie dzięki prywatnej łazience i dostępowi do kuchni na piętrach akademika.

W 2017 roku powstały 2 piętra pokoi premium w budynku akademika i wyróżniają się one jeszcze wyższym standardem umeblowania w stylu skandynawskim oraz własnym aneksem kuchennym.

Stale doskonalimy nasze akademiki, żeby mieszkanie w nich w trakcie studiów było wyjątkowym doświadczeniem zakwaterowania studenckiego w Poznaniu.

prywatny akademik w łodzi - Salsa

Prywatny akademik
w Łodzi

Prywatny akademik Student Depot Łódź jest zlokalizowany w ścisłym centrum Łodzi – tuż przy słynnej ulicy Piotrowskiej.

Pozwala to na szybki dojazd transportem publicznym do wszystkich łódzkich uczelni, ale także na pełne korzystanie z atrakcji jakie miasto oferuje studentom.

Nasz akademik powstał w 2015 i został zaprojektowany specjalnie dla studentów, dzięki czemu idealnie wpisuje się w Wasze potrzeby. W domu studenckim Student Depot Łódź może zamieszkać jednocześnie 282 studentów w pokojach jednoosobowych albo dwuosobowych.

Kameralny charakter domu studenta sprawia, że wszyscy się doskonale znamy i tworzymy zgraną społeczność studentów z całego świata mieszkających w Student Depot.

We wszystkich w pełni umeblowanych pokojach dostępne są prywatne łazienki, oraz aneksy kuchenne z płytą do gotowania, dzięki czemu stanowią one samodzielne mieszkania typu studio.

Dodatkowo akademik oferuje też siłownię, ochronę, oraz dostęp do klubu studenckiego z kantyną i strefą coworkingową. Wszystko to w cenie najmu - mieszkając ze Student Depot nie musisz się o nic martwić.

Stale doskonalimy nasze akademiki, żeby mieszkanie w nich w trakcie studiów było wyjątkowym doświadczeniem zakwaterowania studenckiego w Łodzi.

prywatny akademik w Lublinie - Duet

Prywatny akademik
w Lublinie

Prywatny akademik Student Depot Lublin jest położony w śródmieściu, obok kampusu Uniwersytetu Medycznego.

Dzięki swojej lokalizacji, akademik stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla studentów lubelskiego UMed-u, ale także innych uczelni – świetnie połączony przystanek autobusowy znajduje się pod samym domem studenta.

Akademik funkcjonuje od 2010 roku i regularnie przyciąga studentów uczelni z całego Lublina, którzy pragną komfortowo mieszkać i spędzać czas podczas studiów.

Nasz dom studencki dysponuje 281 miejscami w mieszkaniach dwu i trzypokojowych, z pokojami jednoosobowymi i dwuosobowymi.

Mieszkania studenckie w Student Depot Lublin są w pełni samodzielne – każde jest umeblowane, posiada prywatną łazienkę i kuchnię.

Dodatkowo, do dyspozycji wszystkich mieszkańców jest siłownia, a wkrótce także strefa coworkingowa do wspólnej nauki i spędzania czasu.

Kameralny charakter domu studenta sprawia, że wszyscy się doskonale znamy i tworzymy zgraną społeczność studentów mieszkających w Student Depot.

Stale doskonalimy nasze akademiki, żeby mieszkanie w nich w trakcie studiów było wyjątkowym doświadczeniem zakwaterowania studenckiego w Lublinie.

prywatny akademik we Wrocławiu

Prywatny akademik
we Wrocławiu

Prywatny akademik Student Depot Wrocław jest położony w zachodniej części Wrocławia, w odległości 10 minut komunikacją miejską od wrocławskiego rynku.

Tuż obok naszego domu studenckiego znajduje się węzeł komunikacyjny wraz z przystankiem tramwajowym, dzięki czemu można szybko i bez korków dojechać do centrum oraz wszystkich uczelni we Wrocławiu.

Nasz Akademik Premium to pierwszy taki obiekt w stolicy Dolnego Śląska.

Nasz dom studencki oferuje 494 miejsca w jednoosobowych mieszkaniach typu studio.

Wszystkie pokoje oferują wysoki standard, są umeblowane, posiadają prywatne łazienki i aneksy kuchenne z płytą do gotowania.

Dodatkowo, studenci mają do dyspozycji powierzchnię coworkingową do wspólnego spędzania czasu i nauki.

Stale doskonalimy nasze akademiki, żeby mieszkanie w nich w trakcie studiów było wyjątkowym doświadczeniem zakwaterowania studenckiego we Wrocławiu.

prywatny akademik w Warszawie

Prywatny akademik
w Warszawie

Prywatny akademik Student Depot w Warszawie jest położony na Mokotowie, w prestiżowej i najbardziej lubianej dzielnicy Warszawy.

Niedaleko naszego domu studenckiego znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe oraz stacja metra Służew, dzięki czemu można szybko i bez korków dojechać do centrum lub najważniejszych warszawskich uczelni.

Akademik Student Depot to pierwszy taki obiekt dla studentów w stolicy.

Nasz dom studencki oferuje miejsca w jednoosobowych mieszkaniach typu studio. Dostępnych jest również kilka pokoi dwuosobowych. Wszystkie pokoje mają wysoki standard, są w pełni umeblowane, posiadają prywatne łazienki z prysznicem i aneksy kuchenne z płytą grzewczą.

Dodatkowo studenci mają do dyspozycji strefę coworkingową do wspólnego spędzania czasu i nauki, a także salę chilloutową i multimedialną, gdzie mogą się relaksować i integrować.

Mieszkanie w Student Depot to wyjątkowe doświadczenie podczas studiów w Warszawie.