Poczuj się jak
u siebie w domu

Wybierz swój Student Depot

Wybierz język

Polub nas
na Facebooku.
prywatny akademik w poznaniu - Polonez

Prywatny akademik
w Poznaniu

Prywatny akademik Student Depot Poznań położony jest w samym centrum miasta, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Cytadela i Starego Miasta.

To położenie daje możliwość odpoczynku wśród zieleni w samym środku miasta i bardzo szybkiej komunikacji z głównymi uczelniami Poznania.

Przed powstaniem Centrum Akademickiego Polonez w budynku tym działał hotel popularny wśród artystów oraz dziennikarzy i pozostała do tej pory atmosfera kultowego obiektu, który oddaliśmy w ręce studentów z całego świata.

W domu studenckim dysponujemy 498 miejscami w pokojach jednoosobowych albo dwuosobowych.

Wszystkie pokoje studenckie w Student Depot Poznań są samodzielne, umeblowane i pozwalają na komfortowe zamieszkanie dzięki prywatnej łazience i dostępowi do kuchni na piętrach akademika.

W 2017 roku powstały 2 piętra pokoi premium w budynku akademika i wyróżniają się one jeszcze wyższym standardem umeblowania w stylu skandynawskim oraz własnym aneksem kuchennym.

Stale doskonalimy nasze akademiki, żeby mieszkanie w nich w trakcie studiów było wyjątkowym doświadczeniem zakwaterowania studenckiego w Poznaniu.

prywatny akademik w łodzi - Salsa

Prywatny akademik
w Łodzi

Prywatny akademik Student Depot Łódź jest zlokalizowany w ścisłym centrum Łodzi – tuż przy słynnej ulicy Piotrowskiej.

Pozwala to na szybki dojazd transportem publicznym do wszystkich łódzkich uczelni, ale także na pełne korzystanie z atrakcji jakie miasto oferuje studentom.

Nasz akademik powstał w 2015 i został zaprojektowany specjalnie dla studentów, dzięki czemu idealnie wpisuje się w Wasze potrzeby. W domu studenckim Student Depot Łódź może zamieszkać jednocześnie 282 studentów w pokojach jednoosobowych albo dwuosobowych.

Kameralny charakter domu studenta sprawia, że wszyscy się doskonale znamy i tworzymy zgraną społeczność studentów z całego świata mieszkających w Student Depot.

We wszystkich w pełni umeblowanych pokojach dostępne są prywatne łazienki, oraz aneksy kuchenne z płytą do gotowania, dzięki czemu stanowią one samodzielne mieszkania typu studio.

Dodatkowo akademik oferuje też siłownię, ochronę, oraz dostęp do klubu studenckiego z kantyną i strefą coworkingową. Wszystko to w cenie najmu - mieszkając ze Student Depot nie musisz się o nic martwić.

Stale doskonalimy nasze akademiki, żeby mieszkanie w nich w trakcie studiów było wyjątkowym doświadczeniem zakwaterowania studenckiego w Łodzi.

prywatny akademik w Lublinie - Duet

Prywatny akademik
w Lublinie

Prywatny akademik Student Depot Lublin jest położony w śródmieściu, obok kampusu Uniwersytetu Medycznego.

Dzięki swojej lokalizacji, akademik stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla studentów lubelskiego UMed-u, ale także innych uczelni – świetnie połączony przystanek autobusowy znajduje się pod samym domem studenta.

Akademik funkcjonuje od 2010 roku i regularnie przyciąga studentów uczelni z całego Lublina, którzy pragną komfortowo mieszkać i spędzać czas podczas studiów.

Nasz dom studencki dysponuje 281 miejscami w mieszkaniach dwu i trzypokojowych, z pokojami jednoosobowymi i dwuosobowymi.

Mieszkania studenckie w Student Depot Lublin są w pełni samodzielne – każde jest umeblowane, posiada prywatną łazienkę i kuchnię.

Dodatkowo, do dyspozycji wszystkich mieszkańców jest siłownia, a wkrótce także strefa coworkingowa do wspólnej nauki i spędzania czasu.

Kameralny charakter domu studenta sprawia, że wszyscy się doskonale znamy i tworzymy zgraną społeczność studentów mieszkających w Student Depot.

Stale doskonalimy nasze akademiki, żeby mieszkanie w nich w trakcie studiów było wyjątkowym doświadczeniem zakwaterowania studenckiego w Lublinie.

prywatny akademik we Wrocławiu

Prywatny akademik
we Wrocławiu

Prywatny akademik Student Depot Wrocław jest położony w zachodniej części Wrocławia, w odległości 10 minut komunikacją miejską od wrocławskiego rynku.

Tuż obok naszego domu studenckiego znajduje się węzeł komunikacyjny wraz z przystankiem tramwajowym, dzięki czemu można szybko i bez korków dojechać do centrum oraz wszystkich uczelni we Wrocławiu.

Student Depot Wrocław to nowy projekt na mapie Wrocławia, otwierający się we wrześniu 2018 roku.Nasz Akademik Premium to pierwszy taki obiekt w stolicy Dolnego Śląska.

Nasz dom studencki oferuje 494 miejsca w jednoosobowych mieszkaniach typu studio.

Wszystkie pokoje oferują wysoki standard, są umeblowane, posiadają prywatne łazienki i aneksy kuchenne z płytą do gotowania.

Dodatkowo, studenci mają do dyspozycji powierzchnię coworkingową do wspólnego spędzania czasu i nauki.

Stale doskonalimy nasze akademiki, żeby mieszkanie w nich w trakcie studiów było wyjątkowym doświadczeniem zakwaterowania studenckiego we Wrocławiu.