Nasze apartamenty

Wybierz idealne miejsce dla siebie
Każdy student jest inny i ma zróżnicowane potrzeby, związane z jego osobowością, ale też specyfiką studiów, które podjął. Dlatego też w Student Depot oferujemy różne opcje zakwaterowania w zależności od indywidualnych preferencji:
1

Studio jednoosobowe, dla tych co cenią niezależność i potrzebują więcej spokoju, bo ich studia wymagają dużo pracy własnej

2

Studio dwuosobowe, które są idealnym rozwiązaniem dla par lub przyjaciół, którzy chcą spędzać dużo czasu razem, a dodatkowo przeznaczyć na swoje studenckie zakwaterowanie mniej pieniędzy

Wszystkich naszych najemców łączy jednak to, że szukają ładnych, nowoczesnych i świeżych wnętrz, w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z uczelnią i które oferuje im możliwość spotkania z rówieśnikami z całego świata. I właśnie to oferują akademiki Student Depot!

  • Student Depot Warszawa

    Pokoje jednoosobowe

    W prywatnych akademikach Student Depot możesz zamieszkać w jednym z pokoi jednoosobowych o wysokim, nowoczesnym standardzie. Studia są w pełni umeblowane i posiadają indywidualną łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny z płytą grzewczą i lodówką. W części akademików wnętrza dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, aby każdy mógł wybrać ten, w którym czuje się najlepiej. Jest to idealna opcja dla osób ceniących niezależność i prywatność.

  • Student Depot Gdańsk

    Pokoje dwuosobowe

    Nasze pokoje dwuosobowe zostały zaprojektowane tak, aby każda z osób, w nich mieszkająca, czuła się komfortowo. Część z apartamentów wyposażona jest w dwa oddzielne łóżka, a inne przeznaczone dla par, mają jedno większe łóżko. Studia są w pełni umeblowane i posiadają łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny aneks kuchenny z płytą grzewczą i lodówką. Jest to idealny wybór dla przyjaciół i par lub osób, które nie chcą mieszkać same, a są otwarte na nowe przyjaźnie.