Prywatny Akademik Salsa w Łodzi

Poznajmy się!

Zaczynasz studia? Jesteś studentem? Tak czy inaczej, nie samą nauką żyje człowiek. Warto zatroszczyć się o własne 4 ściany… Mamy do waszej dyspozycji nowoczesny, prywatny akademik w sercu Łodzi. Salsa to 5 pięter, 267 pokoi. Powierzchnia, na której żyjesz, uczysz się i spędzasz czas z przyjaciółmi. W tym nowoczesnym miejscu masz stały dostęp do Wi-Fi oraz parkujesz na zamkniętym parkingu (zarówno 4-, jak i 2-kołowce) :)

Obiekt chroniony

Salsa to bezpieczne i komfortowe miejsce do życia. Cały obiekt jest monitorowany nowoczesnym systemem kamer. O poczucie bezpieczeństwa dba również obsługa recepcji oraz profesjonalne zabezpieczenia.

Centrum miasta

Mieszkając u nas, masz bezpośredni dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez akademicką Łódź. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia łatwy dojazd i komunikację ze wszystkimi placówkami uczelnianymi oraz zapleczem kulturalnym. Postaw na Salsę w centrum miasta!

Parking zamknięty

Salsa dba zarówno o bezpieczeństwo wasze, jak i waszych pojazdów. Zamknięty parking gwarantuje ochronę samochodów oraz daje pewność, że zawsze znajdziesz wygodne miejsce do parkowania w centrum miasta.

WiFi

W naszym akademiku masz stały dostęp do Internetu na terenie całego budynku. Szybki transfer danych oraz ogólnodostępność to jego podstawowe zalety. Stabilne i szybkie Wi-Fi pozwala na stały kontakt z rodziną i znajomymi oraz nieograniczony dostęp do informacji.

 

Powrót do góry