Prywatny Akademik Duet w Lublinie


Poznajmy się!

Zaczynasz studia? Jesteś studentem? Tak czy inaczej, nie samą nauką żyje człowiek. Warto zatroszczyć się o własne 4 ściany… Mamy do waszej dyspozycji nowoczesny, prywatny akademik w sercu Lublina. Duet to optymalizacja powierzchni. Mamy do dyspozycji pokoje 1 i 2 osobowe z wspólną kuchnią i łazienką. Pokoje zostały zaprojektowane jako wygodne i niezależne mieszkania 2 lub 4 osobowe. Powierzchnia, na której żyjesz, uczysz się i spędzasz czas z przyjaciółmi. W tym nowoczesnym miejscu masz stały dostęp do ultra szybkiego internetu oraz parkujesz na zamkniętym parkingu :)

 

24/7

Duet to bezpieczne i komfortowe miejsce do życia. Cały obiekt jest monitorowany nowoczesnym systemem kamer. O poczucie bezpieczeństwa dba również obsługa recepcji oraz profesjonalne zabezpieczenia. Recepcja działa całą dobę.

 

Centrum miasta

Mieszkając u nas, masz bezpośredni dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez akademicki Lublin. Lokalizacja umożliwia łatwy dojazd i komunikację ze wszystkimi placówkami uczelnianymi oraz zapleczem kulturalnym. Postaw na Duet!

 

Parking zamknięty

Duet dba zarówno o bezpieczeństwo wasze, jak i waszych pojazdów. Zamknięty parking podziemny gwarantuje ochronę samochodów oraz daje pewność, że zawsze znajdziesz wygodne miejsce do parkowania w centrum miasta. Do tego mamy bezpłatny parking przed budynkiem.

 

Siłownia i nie tylko

Potrenować lubi każdy - dla naszych mieszkańców mamy siłownię w cenie pokoju.
W naszym akademiku masz stały dostęp do Internetu na terenie całego budynku. Stabilne i szybkie Wi-Fi pozwala na stały kontakt z rodziną i znajomymi oraz nieograniczony dostęp do informacji. Do tego sieć wewnętrzna i naziemna telewizja.

 

 

 

 

Powrót do góry