FAQ

W Student Depot Warszawa otrzymujesz pakiet korzyści niezależnie od okresu najmu!

Cena Pakietu Studenckiego uwzględnia opłaty za mieszkanie oraz za media: wodę, energię elektryczną oraz ogrzewanie, a także ochronę w budynku i bezpłatną pomoc techniczną w Twoim mieszkaniu.

Pakiet Studencki zawiera także internet bezprzewodowy i dostęp do stref wspólnych. Coworking to miejsce dostosowane do nauki. Przestrzeń co-living służy spotkaniom i spędzaniu czasu z innymi. Mamy też salę multimedialną, gdzie możesz oglądać filmy ze znajomymi na wielkim ekranie. To jedno z miejsc ulubionych przez naszych mieszkańców.

Przez cały okres najmu nie musisz się martwić o nic poza dobrymi wynikami na studiach i planowaniem czasu wolnego!

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do północy. Jeśli chcesz kogoś przenocować, trzeba zapłacić niewielką kwotę za pobyt w wysokości tylko 25 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów

Możesz wrócić o dowolnej porze, pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7.

Kaucja w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu, nie niższa niż 1 000 zł. Kaucja nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywana przez Student Depot do końca najmu. Po potwierdzeniu stanu technicznego po zakończeniu okresu najmu mieszkania kaucję zwracamy w ciągu 14 dni roboczych.

Podczas rejestracji pobieramy również bezzwrotną opłatę administracyjną w wysokości 250 zł.

W Student Depot czynsz można zapłacić z góry za cały okres najmu albo miesięcznie do 5-go dnia miesiąca za bieżący okres. Można wybrać wygodną formę płatności: przelew na konto albo płatność kartą na miejscu. Zachęcamy do ustalenia comiesięcznego zlecenia przelewu. Przed wprowadzeniem się należy zapłacić za cały miesiąc najmu. Płatności można dokonać w złotówkach albo euro (kartą lub przelewem).

Większość Studentów mieszkających w Student Depot planuje spędzić z nami:

11 miesięcy,  od 27 września do sierpnia – w tej opcji zyskujesz zniżkę na czynsz w lipcu i sierpniu aż o 20%

9 miesięcy roku akademickiego od 27 września do czerwca

Lato to także świetny czas na pobyt w Student Depot – jeśli planujesz dłuższy albo krótszy pobyt latem w mieście skontaktuj się z nami i na pewno dobierzemy optymalny wariant pobytu w akademiku w lipcu albo sierpniu.

Jesteśmy dumni ze wspólnych przestrzeni, gdzie możesz zarówno uczyć się, jak i relaksować, oglądać filmy, spotykać się z innymi.

Z rzeczy praktycznych i potrzebnych na co dzień - do dyspozycji masz pralnie i odkurzacze. Można korzystać z miejsc parkingowych na zewnątrz akademika oraz z zabezpieczonej rowerowni wewnątrz. W najbliższej okolicy znajdują się kluby fitness, bistra i sklepy spożywcze.

Nasz dom studencki znajduje się na Mokotowie – w centralnej dzielnicy, która jest świetnie skomunikowana z całą Warszawą. Tuż obok Student Depot znajduje się przystanek autobusowy, w niedalekiej odległości jest stacja metra. Bardzo blisko jest także stacja rowerów miejskich.

Akademik otwieramy 27 września 2019 roku, natomiast możesz ustalić elastyczną późniejszą datę - skonaktuj się z nami.