FAQ

Oczywiście! Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego każdy gość wypełnia krótki formularz i może przebywać na terenie Student Depot do północy. Jeśli chcesz kogoś przenocować, trzeba zapłacić niewielką kwotę za pobyt w wysokości tylko 25 zł za dobę. Ta kwota pozwala nam pokryć koszt zużycia dodatkowych mediów.

Możesz wrócić o dowolnej porze, pracownicy recepcji są zawsze na miejscu 24/7.

Kaucja w Student Depot to tylko kwota jednomiesięcznego czynszu. Kaucja nie stanowi pierwszego albo ostatniego czynszu i jest przechowywana przez Student Depot do końca najmu. Po potwierdzeniu stanu technicznego po zakończeniu okresu najmu mieszkania kaucję zwracamy w ciągu 14 dni roboczych.

Podczas rejestracji pobieramy również bezzwrotną opłatę serwisową w wysokości 250 PLN.

W Student Depot czynsz można zapłacić z góry za cały okres najmu albo miesięcznie do 5-go dnia miesiąca za bieżący okres. Można wybrać wygodną formę płatności: przelew na konto albo płatność kartą na miejscu. Zachęcamy do ustalenia comiesięcznego zlecenia przelewu. Przed wprowadzeniem się należy zapłacić za cały miesiąc najmu. Płatności można dokonać w złotówkach albo euro (kartą lub przelewem).

Jesteśmy dumni ze wspólnych przestrzeni, gdzie możesz zarówno uczyć się, jak i relaksować, oglądać filmy, spotykać się z innymi. Są to między innymi: strefa coworkingowa z wygodnymi miejscami do wspólnego uczenia się, strefa co-livingowa z nowoczesną kuchnią i miejscami do relaksu a także siłownia i zewnętrzny ogród deszczowy.

Z rzeczy praktycznych i potrzebnych na co dzień - do dyspozycji masz pralnie i odkurzacze. Można wynająć miejsce parkingowych na zewnątrz akademika oraz korzystać z rowerowni.

Nasz dom studencki znajduje się na Przymorzu – w centralnej dzielnicy, która jest świetnie skomunikowana z całym Gdańskiem. Tuż obok Student Depot znajduje się przystanek tramwajowy, w pieszej odległości jest stacja szybkiej kolei miejskiej. W minutę dojdziesz do stacji rowerów miejskich.

Akademik otwieramy niebawem, natomiast możesz ustalić elastyczną późniejszą datę - skonaktuj się z nami.